Yüksel Yıkılmaz

Yüksel Yıkılmaz

Kayserispor'da geç kalınmış temizlik

Zararın neresinden dönersen kârdır. Kayserispor da önemli bir zarardan döndü!. Haftalar önce yapılması gereken hamle geç de olsa yapıldı. 

Keşke Kayserispor bugünlere gelmeden çok daha önce temizlik operasyonu gerçekleştirilseydi demeden kendimi alamıyorum. Kayserispor'a ne kadar faydası olduğu tartışılan insanları o çatı altında toplayarak büyük bir hata yapanların gerçeği görüp de dezenfektan kullanmış olmaları umut verici!

Önce Bayram Bektaş..
Ardından Bülent Bölükbaşı..
Ve Gökhan Ünal..
Yarın kimler olur bakarız..

Kayserispor için çok kritik görevlerde yeralan bu isimlerin sarı kırmızılı tesislerden dışarı çıkarılması olumlu bir adım.. 
Peki yeterli mi?
Sadece göndermek kafi mi?
Onca yanlış transferin hesabı sorulmayacak mı? Kayserispor'dan alıp götürdükleri yanlarına kâr mı kalacak? Görevlerinin hakkını veremeden sosyal paylaşım sitelerinde fink atmanın bedeli bir bilet mi olmalı?

"İyisiyle kötüsüyle, sevinciyle hüznüyle" ne demek?
Ne sevinci ya! 
Hangi sevinç!
Acemi çaylaklar!
Ooohh..
On dönüm bostan, Yan gel yat Osman!
Bence bu kadar ucuz olmamalı!

Şu transferlerin iyiiiice araştırılmasını talep ediyorum.
İzleyen kim?
Tavsiye eden kim?
Menajerleri kim?
Onay veren kim?

Bunları da iyi irdelemek gerekli. Kimde hata veya yanlış varsa bulunmalı. Bulunsun ki, bundan sonrasi için hata yapılmasın..

****

Şunu bir kez daha söylemem lazım ki, Kayserispor Yönetimi önemli bir hamle yaptı. Sevgili Samet Aybaba, yarım kalan işini umarım bu sezon tamamlar ve Kayserispor'da arzulanan güzel günlere kavuşmamıza vesile olur. Samet hocanın Kayserispor'a bir kez daha gelmesinde emeği geçen değerli Kayserispor sevdalılarına da selam olsun. Umarım bu saatten sonra hepimizin ortak kaygısı Kayserispor olur.

Hoşgeldin Samet hocam..
Başarılar..
Şansın da bahtın da açık olsun..

***

Teşekkür edip (neye teşekkür ediyor acaba) yolunu alan bir çaylak var. Ona da iki çift lafım olsun.. Tarzım değildir ama bu kez okurlarımdan özür dileyerek birazcık tarz değişikliği yapayım.. 
Bundan 2 ay önceydi.. 
Sosyal paylaşım sitesinde benim fotoğrafımı paylaşıp rajon kesen çaylağa 2 çift sözüm olsun. "Gün gelir devran döner" diye bol keseden sallıyordu. 

Ey laf ebesi.. 
Ey sözde antrenör..
Doğruları sindiremediği için bağırıyordun.
Gün gelir devran döner diye rajon kesiyordun..
Kendini antrenör sanan çaylak!
Lafım sana..
Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!
Hadi anca gidersin!
Kiraladığın evi mi boşaltırsın, satılığa çıkardığın arsanı mı satarsın, yeni aldığın eşyalarını mı satıp yoluna bakarsın bilemem ama Sarı Kırmızı gömlek sana çok bol geldi bu aşikâr. 
Belki yetişir, ehilleşir, çok daha dolu gelirsin.
Ona da o zaman bakarız.

**

Son olarak da Kayserispor'a tekrar dönüş yapan ve bugünkü basın toplantısına ev sahipliği yapan sevgili dostum Mustafa Tokgöz'e tekrardan Kayserispor çatısı altına girdiğinden ötürü hoşgeldin diyorum. Kayserispor için yine katkı sağlamaya devam edeceğine inanıyorum. 

Herkese Korona illetinden uzak, keyifli, sağlıklı bir hafta sonu diliyorum!
Allah'a emanet olun..

PAYLAŞ
×