Reklamı Kapat
Yüksel Yıkılmaz

Yüksel Yıkılmaz

Bu Bayram başka bayram

Lafı eveleyip gevelemeye hiiiiç gerek yok!
Rizespor mağlubiyeti kesinlikle Bayram Bektaş'a yazar!
Bu Bayram Bektaş ile bırakın gelip gelmeyi, maça çıkmak bile zul, zulüm yahu.
Bu adamı özel uçağa almak yerine, Rize otogarına bırakıp biletini alıp otobüsle göndermek gerekir.

Yazıktır günahtır!
Rizespor takımından birisine "Gel birader. Şu maçta Kayserispor'u sen idare et" desen ancak bu kadar olurdu! Sahaya çıkan onbire, oyuncu değişikliklerine bakıyorum.
Iıııh.. Olmaaaz!
Bu adamdan Kayserispor'da fayda olmaz. 
Bize bayramı yaşatacak adam bu Bayram değil!

Takımı antre edecek birisine "Gel Kayserispor'un kaderini belirle" denirse bundan öteye gidilmez!
Rizespor maçında Aziz Behich'in, kaptanlık pazubandını takan Hasan Hüseyin Acar'ın, İngiliz Murat'ın getirdiği Aaron Lennon'un, kimin lisans verdiği ve Kayserispor'a kimin getirdiği belli olmayan Wilfried Kanga'nın ne oynadığını bilen var mı? Bu adamları sahaya süren ve maç boyunca kenarda izleyen, maçın en iyi adamı olan Manuel Fernandes'i çıkaran Bayram Bektaş, yaptığı bu saçma sapan hamleler ile sarı kırmızılı takımın mağlubiyetinin baş mimarı oldu.

45 dakika boyunca ayağına gelen fırsatları cömertçe harcayan Kanga, 90+3'de oyundan alınan sol bek Aziz Behich, maç boyunca mahalle bekçisi gibi sahada gezinen Hasan Hüseyin Acar, oyunda kaldığı 75 dakika boyunca al gülüm ver gülüm yaparak bal yapmayan arı rolünü kimseye bırakmayan Aaron Lennon, maçın bitimine 15 saniye kala oyuna giren Muğdat Çelik beklenenin çok altında kaldı. Bu oyuncuların ne yaptığını, daha doğrusu neleri yapamadığını biz ekran başında gördük, ama takımın en yetkili ismi Bayram Bektaş göremedi veya gördü müdahale edemedi veya etmek istemedi!

Rize deplasmanında Kayserispor'da Al Birini Vur Ötekine muhabbeti vardı. Kenarda bir heyecan, bir hırs, bir üreticilik olmayınca, saha içerisindekiler de onlara ayak uydurdu.
Netice itibariyle 7 haftada 4. yenilgi alındı.
"Hatay maçı kader maçı" olarak görmenin anlamı yok! Haftayı boşverin her geçen gün Kayserispor için zarardır! Kayserispor kurmayları, eğer bu takımın geleceğini kurtarma projesini hayata geçirmek istiyorlarsa bu işe Bayram Bektaş'tan başlamalı. 

Yoksa mehter takımı gibi 1 ileri 2 geri gideriz!
Benden söylemesi..
Unutmayalım ki, bu sezon küme düşme kaldırılmayacak ve 4 takım küme düşecek! 

PAYLAŞ
×