Zübeyde Hanım Anaokulu, kermes düzenledi

Zübeyde Hanım Anaokulu, kermes düzenledi
Kayseri’nin Yeşilhisar İlçesinde öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Kayserili sanatçı Fatih Bulut da şarkılarıyla kermese destek verdi.

Yeşilhisar Zübeyde Hanım Anaokulu, öğrenciler yararına kermes düzenledi. Okul Müdürü Esra Kök?en Güngör, "Güzel bir etkinlik oldu. Öğrencilerimizin ve okulumuzun yararına düzenlediğimiz kermesimize halkımız yoğun ilgi gösterdi, destek oldular. Öğrenci velilerimizin öğretmenlerimizin yoğun çabası, gayreti ile kermesimizi yaptık. Hazırlanan yiyeceklerin el örgü işlerinin yanı sıra illüzyon gösterisi de öğrencilerimize neşeli dakikalar yaşattı. Aslen Doğanlı Mahallemizden olan sanatçımız Fatih Bulut da destek için geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Kermese destek verme amacıyla katılan sanatçı Bulut minik öğrencilere kermes sonrası mini bir konser verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak” Saatteki hızı 100 kilometreyi bulan fırtına Kayseri’yi etkisi altına aldı Sandıkta Saklı Güzellikler Gün Yüzüne Çıktı AGD’Lİ ÖĞRENCİLER FİLİSTİN İÇİN MEYDANDA ZORUNLU KIŞ LASTİĞİ UYGULAMASI 1 ARALIK’TA BAŞLIYOR CHP’li Avcı: “Ülkemizde her gün en az iki kadın katlediliyor” Çevre, İklim, Turizm ve Medya Konferansı gerçekleştirildi Kayseri’de hafta sonu kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor Özhaseki, Büyükkılıç Ve Gazeteciler Kayseri'de İklim, Çevre, Kültür Ve Turizmi Masaya Yatıracak Erciyes Kayak Merkezi bilet tarifeleri belirlendi 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı... Başöğretmen 'Mustafa Kemal Atatürk' Öğrenciler tarihi hem sınıfta hem de yerinde öğreniyor Rektör Karamustafa’dan “24 Kasım Öğretmenler Günü” Mesajı 2035’TE HER 2 ARAÇTAN BİRİ ELEKTRİKLİ OLACAK Bakan Özhaseki 5.2’lik depreme Adıyaman’da toplantı sırasında yakalandı Vali Gökmen Çiçek: Kayserililere sözümüz olsun
×