“ZARARLI ÇIKARSINIZ”

“ZARARLI ÇIKARSINIZ”
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanlığı’ndan OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu’nun açıklamalarına cevap geldi. Kiracıoğlu ise yapılan açıklamaya cevap vermekte gecikmedi.

İşte Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve bir başkan yardımcısının işyerlerinin, kaçak yapı olduğuna dair yaşananlar…

OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü ve OSB Başkanı Adayı, geçtiğimiz hafta yaptığı sosyal medya paylaşımı ile gündemde geniş yankı uyandırmıştı. Kiracıoğlu paylaşımında, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve bir başkan yardımcısının işyerlerinin kaçak yapı olduğunu söylemişti.

Kayseri OSB’nin kurumsal sosyal medya hesaplarından Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve başkan yardımcısının işyerlerinin savunması yapıldı. Yapılan paylaşımda, işyerlerinin kaçak olmadığı ve yapı ruhsatlarının bulunduğu belirtildi.

Yapılan paylaşıma ise Kiracıoğlu’ndan cevap gecikmedi. OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü ve OSB Başkanı Adayı İş İnsanı Bekir Okay Kiracıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “OSB başkanı gerçekten zor durumda. Kaçak yapı ile ilgili benim ifadem de bir kelime olmamasına rağmen var diye iddia ediyorlar. Osb ile ilgili savcılıkta 2 dosya var. 1. dosya ağır cezalık olan dosya ve bu dosya da ben hiç ifade vermedim çünkü müdahil olarak müracatım var. 2.dosya konusu ise VAKIF, DUBAİ, SAVUNMA SANAYİ ile ilgili konular benim ifadem bu konularla ilgili olarak alınmıştır. İfademin komplesini yayınlarlarsa daha net anlaşılır. Çamur da atsanız yapışmaz dibine kadar çamura batmışsınız.” dedi.

“ZARARLI ÇIKARSINIZ”
Kayseri OSB’nin kurumsal sosyal medya hesaplarından paylaşılan yapı kayıt belgelerine dair de ifadeler kullanan Kiracıoğlu, “OSB yönetimi yapı kayıt belgeleri yayınlamış, bu belgeler 01.01.2018 tarihinden önce yapılan yapılar için geçerli olduğunu hatırlatmak isterim. İsterseniz bu konulara girmeyin sizler zararlı çıkarsınız ama yine de siz bilirsiniz!!” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×