Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı

Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı
Bisiklet üzerine yapmış olduğu kundura, araba ve helikopter maketleriyle sokaklarda, caddelerde gezerek vatandaşlar tarafından ilgi toplayan içerik üreticisi Ömer Bal, bu kez de 19 Mayıs’a özel yürüyen gemi maketi tasarladı.

Geçtiğimiz aylarda yürüyen kundura, araba ve helikopter maketlerini tasarlayıp ve daha sonrasında görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan içerik üreticisi Ömer Bal, bu sefer de yürüyen gemi maketi yaptı.
Bisiklet üzerine montelemiş olduğu maketle birlikte şehrin kalabalık noktalarında gezen Bal, vatandaşlar tarafından ilgi topladı. Gemi maketini 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında tasarladığını ifade eden Ömer Bal, “Amatör de olsa elimizden gelen çabayla bir içerik çıkarmaya gayret gösterdim. İlk yapmış olduğum kundura maketi çok ilgi görmüştü, vatandaşlar çok şaşırıyordu. Başlarda ne olduğunu çözmeye çalışıp soranlar oluyordu, komik ve de eğlenceli anılar birikti böylelikle, kundura maketini izleyip de İstanbul’dan çağıranlar vesaire oldu ancak o dönem maketi sığdıracak yerim olmadığı için bozmak zorunda kaldım ve yeni bir içerik çıkaramadım. Maketin içerisinde ne olduğunu merak edenler vardı, motor sananlar oldu ancak içerisinde bisiklet var ve maket de bisiklete kaynaklı bir şekilde duruyor” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×