YRP’li Doğan Bekin Kayseri’ye geldi

YRP’li Doğan Bekin Kayseri’ye geldi
Yeniden Refah Partisi (YRP) Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, aylık yapılan Genişletilmiş Divan Toplantısı’na katılmak için Kayseri’ye geldi. Doğan Bekin, toplantı öncesi basın açıklaması gerçekleştirerek bazı açıklamalarda bulundu.

Yeniden Refah Partisi Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, Kayseri’ye geldi. YRP Genişletilmiş Divan Toplantısı’na katılacak olan Bekin, toplantı öncesi Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı’nda basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Düzenlenen basın toplantısına, Yeniden Refah Partisi Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, YRP Genel Merkez Kayseri İl Sorumlusu Selçuk Geyveli, YRP Kayseri İl Yönetim üyeleri ve YRP Kayseri İlçe Başkanları katıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kılıçdaroğlu Kayseri’ye geliyor... Yücel, “Sığınmacıların gitme ve gönderilme yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir” Cıngı’dan Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın vurgusu Milletvekili Cıngı, Mecliste Kayseri'deki çıkan olaylara ilişkin iddialara yanıt verdi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Kayseri'ye geliyor CHP Milletvekili Genç, Özgür Özel’e Kayseri’deki olaylarla alakalı rapor sundu Özdemir: “UEFA, Türkiye’ye karşı açıktan düşmanlık besleyen unsurlardan kendini temizlemelidir” Bakan Özhaseki, görevden affını istedi Genç; "Toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor" Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım” Zafer Partisi Lideri Özdağ'dan evlerinize dönün çağrısı Dervişoğlu: “Bu tabloyu yaşamamak için defalarca iktidarı uyardık” İYİ Partili Yücel: Acilen görevinizden istifa edin AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti Genç; “12 Eylülün kalıntıları hala Kayseri'de mevcuttur” MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak"
×