Reklamı Kapat

YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’

YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, üst üste gelen zamların yapılan konser etkinlikleri ile kutlandığını söyledi. Narin, yeni bir zam dalgasıyla karşı karşıya olunduğunu da iddia etti.

Kayseri genelinde konser etkinlikleri sürerken, YRP İl Başkanı Önder Narin zamlar ve devam eden konserlerle ilgili açıklama yaptı. Ulaşım, elektrik ve akaryakıt zamlarını anımsatan Narin, arka arkaya gelen zamlar nedeniyle vatandaşın geçim derdinin arttığını söyledi. YRP’li Narin, “Gelen zamlardan sonra bu son zam diye düşünülürken ardı arkası kesilmiyor. Yılın ikinci yarısına girerken yine bir zam dalgası ile karşılaştık.  Artışı hiç durmayan akaryakıt fiyatlarının yanı sıra ulaşımda, elektrikte ve doğalgazda yeni zamları gördük. Gece yarısı yapılan zamlar sonrası sabaha milletçe daha fakir uyandık” dedi.

‘VATANDAŞ SEÇİMİ BEKLİYOR’

Hükümetin sürekli vergi ve zam getirerek ayakta kalmaya çalıştığını savunan Narin, borcun faizinin ödenmeye çalışıldığını iddia etti. Vatandaşın hesap sormak için seçimi beklediğini ifade eden Narin, “12 ya da 24 ay taksitle tatil planlarının yapıldığı, tatile gitmesi için bir vatandaşın aylarca çalışması gerektiği yaz aylarında belediyeleriniz ne kadar da zarar eden şirketleriyle konserler düzenlese vatandaşı rahatlatamaz. Sürekli zarar eden belediye şirketleri adeta seçim kampanyası gibi üst üste eş zamanlı olarak Türkiye genelinde konserler planlıyor, vatandaşın gözünü boyamaya çalışıyor. Biz ise soruyoruz hayırdır konserlerle zamlarımı kutluyorsunuz? Ne konserlerin yapılmasına ne de konserlere gidilmesine karşı değiliz lakin bu konserlerin parası hangi kaynak ile ödeniyor?  Ulaşıma, kent ekmeğe, alt yatırımlara bulamadığınız kaynağı konserlere mi buldunuz? Yıllardır anlayamadığınız genç kuşağı, altı milyon yeni seçmeni konserlerle mi tavlayacaksınız?” diye sordu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi İYİ Partili Yücel: Biz şehre turist getirin dedik, mülteci getirdiler MHP’den Develi çıkarması Fatih Erbakan: Gençlerde kalp krizinden ölümlerdeki artışın sebebi mRNA aşıları mı? İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN AÇIKLAMA Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı... AK Parti Kayseri Teşkilatı “Kuruluşumuzdan Günümüze Teşkilat Buluşması” Programı Düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye hizmet davamızdan geri adım atmayacağız, nice yıllara AK Parti Fatih Erbakan: ‘Sata sata elde avuçta kalmadı, şimdi sıra geldi TCDD’ye…’ Çopuroğlu’ndan 21. Yıl Mesajı... İYİ Partili Kazım Yücel'den Büyükşehir Belediyesine Yanıt Büyükkılıç, CHP vekili Arık için sert konuştu Kazım Yücel'den Tramvay Hattı Tepkisi: Kayseri'nin Parası Heba Ediliyor AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor
×