YRP Kayseri’de istifa

YRP Kayseri’de istifa
Yeniden Refah Partisi ilçe başkanlığında istifalar gerçekleşti. Felahiye, Tomarza, Develi, Yahyalı ve Kocasinan İlçe Başkanları istifa etti.

Daha önce İl yönetimi tarafından görevden alınan Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç’ın Genel Merkez istifasını istedi. Genel Kurul yapılmayan görevlendirmeyle ilçe başkanlığı yapan YRP Felahiye İlçe Başkanı Muhammed Dulda ve YRP Yahyalı İlçe Başkanı İsmail Korucu ile YRP Tomarza İlçe Başkanı Raşit Karagöz ve YRP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Atıcı istifa etti.
‘DAHA GÜÇLÜ KADROLARLA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’
YRP İl Başkanı Önder Narin ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Seçime giderken güçlü kadrolarla ilerlemek istiyoruz. Daha güçlü kadrolarla il başkanlığımız, gençlik ve hanım kollarımız çalışmalarına devam edecek. Yeniden Refah Partisi bayrağını daha üst noktalara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İlçe başkanlarımız çalışma hususunda çok istekli değillerdi” dedi.
İlerleyen saatlerde İl Başkanı Önder Narin tarafından açıklama yapılması bekleniyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
CHP İl Başkanı Adil Demir istifa etti Büyükkılıç ve Başkanlardan Özhaseki'ye Ziyaret Vekil Çopuroğlu, rozetini taktı Abdullah Gül'den Erdoğan'a 'tebrik' telefonu AK Parti Milletvekili Çopuroğlu: “Birinci gündemimiz hızlı tren olacak” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Vekillerimiz Kayseri’de faydalı işlere imza atacak” AK Parti Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldır Cumhuriyet Meydanında coşkulu kutlama; Bakan Akar Kayserililere teşekkür etti CHP İl Başkanı Adil Demir’in istifa edeceği öğrenildi... Kayseri’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm ilçelerde birinci çıktı Özdemir: “Hemşehrilerimiz, Cumhurbaşkanımızı yüksek oy oranı ile destekleyecektir” Erdoğan’ı Destekleyen 125 Kişi Partilerinden İstifa Ederek AK Parti’ye Katıldı Cumhur İttifakı Milletvekillerinden Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret YRP’li Önder Narin: “Türkiye yeni yüzyılı için Erdoğan’a oyunuzu kullanın” Milletvekili Böhürler, "Türkiye Yüzyılını gençlerle birlikte inşaa edeceğiz" Eski CHP milletvekili kaleye asılan Erdoğan fotoğraflarından rahatsız oldu CHP, seçim standına saldırı yapıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu Önder Narin YRP’de yeniden il başkanı oldu, partiye katılımlar arttı İYİ Parti Milletvekili Ataş mazbatasını aldı CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını aldı CHP Milletvekili Mahmut Arıkan mazbatasını aldı MHP Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy mazbatasını aldı Hakan Satılmış, BBP Kayseri İl Başkanı oldu BBP İl Başkanı Mustafa Dirmen’den “Safımız Cumhur İttifakı” açıklaması CHP Kayseri'de oyunu yüzde 5 arttırdı
×