YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti

YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti
Yeniden Refah Partisi 2’nci Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Kongre öncesi konuşan Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, “Dün akşam 25 otobüs hıncahınç doluydu. Gelmek isteyip de gelemeyen vatandaşlarımız oldu. Bu atmosferi bu havayı yaşamak isteyen kardeşlerimiz gelemediler. Bir dahakine 30 otobüs, bir dahakine 50 otobüsle geleceğiz. Kayseri’de sel oldu buraya geldi, Türkiye’de sel oldu buraya aktı” dedi.

Yeniden Refah Partisi 2’nci Olağan Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongre öncesi konuşan Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, Kayseri’den 25 otobüs ile Ankara’ya gittiklerini söyledi. Yeniden Refah Partisi’nin gümbür gümbür geldiğini dile getiren Narin, “Tablo burada Kayseri ve Türkiye bunu görüyor. Biz konuşurken boş konuşmuyoruz. Türkiye’nin yeni iktidarın resmi burada. Kalabalıklar burada. Yeniden Refah Partisi gümbür gümbür geliyor. Dün akşam 25 otobüs hıncahınç doluydu. Biz firmadan 3 otobüs daha talep ettik. Ama maalesef olmadığı için getiremediler. Getiremediğimiz vatandaşlardan buradan özür dileriz. Gelmek isteyip de gelemeyen vatandaşlarımız oldu. Bu atmosferi bu havayı yaşamak isteyen kardeşlerimiz gelemediler. Bir dahakine 30 otobüs, bir dahakine 50 otobüsle geleceğiz. Kayseri’de sel oldu buraya geldi, Türkiye’de sel oldu buraya aktı. Yeni kurulan 3 buçuk yıllık bir parti ve kongresi ortada Kayseri’de siyasetin rengi değişti derken bundan bahsediyorduk. Türkiye’de siyasetin rengi değişti derken bundan bahsediyorduk. Hep birlikte şahit oluyoruz inşallah bu kongremiz hem Kayseri’de hem de Türkiye’de hayırlı sonuçlara vesile olur diyoruz. Kayseri’ye de buradan diyoruz ki; buyurun birlikte bu coşkuyu yaşayalım. Kayseri’ye bu coşkuyu biz taşıdık inşallah iktidarı da biz alarak iyice Kayseri’yi coşturacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
ÇALIŞ – MIŞ GİBİ GÖRÜNEN ANLAYIŞTAN BIKTIK İYİ Partili Yücel: “Gençlere, onları ülkede tutacak fırsatlar verilmeli” "10’nun üzerinde belediye başkanı AK Parti’ye geçmek istiyor, değerlendiriyoruz." Narin’den Kayseri tanıtım günlerine destek Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı.... Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Kasım ayı il divan toplantısını gerçekleştirdi İYİ Parti Melikgazi'de yeniden Küçük dönemi Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanlığı Binası Açıldı ‘Kayseri Şehir Hastanesi Radyoloji Bölümünde 30 bine yakın bekleyen sonuç var’ İYİ Parti’li Kazım Yücel: “Kayseri halkı su fiyatları altında eziliyor” Başkan İncetoprak, Başbuğ Türkeş’i doğumunun 105. Yılında andı İYİ Partili Muharrem Yiğen, Kocasinan ilçe başkanlığına aday oldu Özhaseki; “Muhalefetin ileriye yönelik bir cümlesi dahi yok” YRP’li Önder Narin; “Kayseri’nin özlemiş olduğu genç ve dinamik kadroyla yola çıkacağız” Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Ekonomik sorunların bilincindeyiz” Sedat Kılınç İYİ Parti’ye katıldı Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun oldu CHP’den su fiyatlarına yüzde 50 indirim önergesi Özhaseki, “Bu coğrafya zayıf devlet kaldırmaz. Bu coğrafyada güçlü olmak mecburiyettir" İYİ Partili Yücel, “Kentsel dönüşümle vatandaşın başına bela açıyorsunuz” ÖZHASEKİ GAZİANTEP’TE CHP’Lİ BELEDİYELERE YÜKLENDİ Başkan Büyükkılıç, Gaziantep'te AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı'na Katıldı Özhaseki: “Muhalefet belediyeleri hizmet yerine, algı belediyeciliği yapıyor” İYİ Partili Yücel: “Benim okulum nerede?” YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti
×