Reklamı Kapat

YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti

YRP Kayseri İl Teşkilatı 25 otobüs ile Ankara’ya gitti
Yeniden Refah Partisi 2’nci Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Kongre öncesi konuşan Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, “Dün akşam 25 otobüs hıncahınç doluydu. Gelmek isteyip de gelemeyen vatandaşlarımız oldu. Bu atmosferi bu havayı yaşamak isteyen kardeşlerimiz gelemediler. Bir dahakine 30 otobüs, bir dahakine 50 otobüsle geleceğiz. Kayseri’de sel oldu buraya geldi, Türkiye’de sel oldu buraya aktı” dedi.

Yeniden Refah Partisi 2’nci Olağan Büyük Kongresi Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongre öncesi konuşan Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, Kayseri’den 25 otobüs ile Ankara’ya gittiklerini söyledi. Yeniden Refah Partisi’nin gümbür gümbür geldiğini dile getiren Narin, “Tablo burada Kayseri ve Türkiye bunu görüyor. Biz konuşurken boş konuşmuyoruz. Türkiye’nin yeni iktidarın resmi burada. Kalabalıklar burada. Yeniden Refah Partisi gümbür gümbür geliyor. Dün akşam 25 otobüs hıncahınç doluydu. Biz firmadan 3 otobüs daha talep ettik. Ama maalesef olmadığı için getiremediler. Getiremediğimiz vatandaşlardan buradan özür dileriz. Gelmek isteyip de gelemeyen vatandaşlarımız oldu. Bu atmosferi bu havayı yaşamak isteyen kardeşlerimiz gelemediler. Bir dahakine 30 otobüs, bir dahakine 50 otobüsle geleceğiz. Kayseri’de sel oldu buraya geldi, Türkiye’de sel oldu buraya aktı. Yeni kurulan 3 buçuk yıllık bir parti ve kongresi ortada Kayseri’de siyasetin rengi değişti derken bundan bahsediyorduk. Türkiye’de siyasetin rengi değişti derken bundan bahsediyorduk. Hep birlikte şahit oluyoruz inşallah bu kongremiz hem Kayseri’de hem de Türkiye’de hayırlı sonuçlara vesile olur diyoruz. Kayseri’ye de buradan diyoruz ki; buyurun birlikte bu coşkuyu yaşayalım. Kayseri’ye bu coşkuyu biz taşıdık inşallah iktidarı da biz alarak iyice Kayseri’yi coşturacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
İYİ Parti Talas İlçe Başkanlığına İskender Akalın seçildi CHP’li Ünalmış'tan belediyeye tepki Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı Cumhuriyet Halk Partisi İl Kongresi sonuçlandı Ahmet Karagöz ve kadrosu, SP Talas ilçe yönetimini devraldı İYİ Partili Yücel: “Talas tramvay hattı bir an önce açılmalı, 80 bin nüfus mağdur olmamalı” Özhaseki: “Güvenli şehirler inşa etmenin tek yolu kentsel dönüşüm” Arıkan: “Bu anayasa perileri niçin geliyor” Bakan Yardımcısı Gürcan, Kayseri’de AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Yürütme Kurulu Listesi açıklandı CHP’de Başkan Keskin, yeniden aday Yücel: Faruk Molu'nun İsmi Yaşatılmalı BBP Kayseri il başkanı Erkan Demirci oldu İYİ Parti Talas ilçe başkanı Haymana istifa etti MHP’li Özdemir’in Sorusuna Tarım Bakanı Yumaklı’dan Yanıt MHP İl Başkanı Demirezen’den 14. Olağan İl Kongresine davet Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz” Saadet Partisi Samsun Milletvekili Karaman, “Kayseri’nin sorunlarını meclise taşıyacağız” CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’den Öğretmen ve Öğrencilere Başarı Dileği Demirezen: "12 Eylül'de Türk milliyetçilerine pranga vurulmak istenmiştir" CHP’li Özgür Özer: “Zamlara rağmen zarar artarak devam ediyor” Milletvekili Çopuroğlu, “12 Eylül darbesi bir kara lekedir” İYİ Partili Çalıksoy, “Başakpınar ve Kuruköprü’de bulunan asbestli boru sorunu çözülmelidir” CHP İl Başkanı Keskin, “Devam et derlerse aday olacağım” CHP İl Kongresine gidiyor
×