Reklamı Kapat

YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı

YRP İl Başkanı  Önder Narin’den  teşekkür mesajı
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın Kayseri programının ardından, tüm parti teşkilatı ve basın mensuplarına teşekkür ettiği bir mesaj yayımladı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin'in mesajı şu şektilde;

"Öncelikli olarak Pazar günü Yeşilhisar İlçe Başkanımız Mehmet Akif Çetin eyapılan çirkin saldırıyı kınıyor konunun takipçisi olacağımızı buradan bildiriyor kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Genel Başkanımızın ziyaretleri sonrası yapılan bu saldırı akıllarda soru işaretlerine neden olmuştur. Zaman zaman diğer ilçelerde de yaşadığımız olaylar bilinsin ki takibimiz altındadır ve zamanı geldiğinde hukuki işlemler başlatılacaktır. Hiçbir engellemeler bizi Milli Görüş davasından yıldıramaz.

Genel Başkanımız Fatih ERBAKAN üç gündür Kayseri de Refah rüzgarı estirmiştir. Karşılama anından yolcu ettiğimiz ana kadar Genel Başkanımızın bereketi hissedilmiştir. Gösterilen ilgi ve alaka iktidarın habercisidir. Yaptığımız şehir turu , Cuma namazı çıkışı gösterilen ilgi, ilçe ziyaretlerinde karşılaştığımız tablo bunun delilidir. Birçok siyasi partinin yapamayacağı güzellikte bir program yapılmış , dolu dolu üç gün geçirilmiştir.

Genel Başkanımızın üç günlük ziyaret programı kapsamında Tomarza , Develi , Yahyalı , Yeşilhisar ve İncesu ilçelerimizi ziyaret ettik. İlçe teşkilâtlarımız ile birlikte buralarda bulunan esnaflarımızı dinledik onların dertleri ile dertleştik. Sıkıntılarını dinlediğimiz vatandaşlara çözüm önerilerimizi anlattık , Yeniden Refah iktidarında uygulamaya koyacağımız projelerden bahsettik. Ziyaret ettiğimiz ilçelerdeki vatandaşlarımızın Genel Başkanımıza ve partimize olan ilgisi görülmeye değerdi.

Programımız kapsamında ikinci gün gerçekleştirdiğimiz basın toplantısında Kayserimizin değerli basın mensupları Genel Başkanımız ile buluşmuş hem kendisini yakınen dinlemiş hemde diledikleri soruları sorma imkanı sağlamışlardır.

Programımızın üçüncü günü gerçekleştirdiğimiz sivil toplum kuruluşları ile olan kahvaltımızda ise Kayserimizin önde gelen STK ları ile biraraya geldik. Bütün Stk larımız ile buluşamasakta birçoğu ile birlikteydik . İnşalllah ilerde daha büyük bir toplantı daha geniş kapsamlı biraraya gelmeyi hedefliyoruz.

Şehrimizde gerçekleştirdiğimiz programa yoğun çalışma temposuna rağmen bizleri kırmadan üç gününü ayıran , üçgün boyunca dur durak bilmeden sürekli programlara katılan , nezaket ve zerafet örneği , milli görüşün lideri , inşallah ikinci Cumhurbaşkanımız , kıymetli Genel Başkanım Dr. Fatih ERBAKAN a , Programlarımıza katılan  Genel Merkezimizde görev alan kıymetli Başkanlarımıza teşekkür ederim.

Genel Başkanımızın Kayseri ziyaretinde bizleri misafir eden başta Kayseri valimiz  Sayın Şehmus Günaydın a , Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.

Genel Başkanımızın Kayseri gelişinden gidişine kadar görev alan bütün Emniyet mensuplarımıza teşekkür ederim

Genel Başkanımızın basın toplantısına olabilecek en yüksek katılımı sağlayan Kayserimizin değerli basın mensuplarına ve Haber ajanslarına, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Metin Kösedağ a, Yerel Radyo ve Dergilerimizin temsilcilerine teşekkür ederim.

Genel Başkanımızın Kayseri ziyaretine iştirak eden İl Binamızın açılışına, Genel Başkanımızın karşılamasına , ilçe ziyaretlerine büyük teveccüh gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederim.

Genel Başkanımızın Kayseri ziyareti organizasyonunda görev alan , planlayan, görünmez kahramanlarımız olan , Önderlik etmekle guru duyduğum Yeniden Refah Partisi İl Yönetimine , Birim Başkanlarıma, İlçe Başkanlarıma, İlçe Teşkilâtlarımızın her birine teşekkür ederim .

Böylesi güzel programlarda tekrar buluşmayı inşallah Allah nasip eder. Programlar esnasında unuttuğumuz atladığımız kim varsa şimdiden özür dileriz."

PAYLAŞ
GÖNDER
BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret! Dursun Ataş: İktidar sorunlara çözüm üretmek yerine sadece izliyor Fatih Erbakan: Asıl mesele sistem değil zihniyet meselesi Davutoğlu: "Türkiye'de kriz var" Son seçim anketinde sürpriz var! İYİ Partili Yücel: “Mutfakta ateş var” CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK GÜNDEME GETİRDİ TEST HAYATA GEÇİYOR İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL VATANDAŞI DİNLEDİ MHP İL BAŞKANI İNCETOPRAK, MHP GENEL MERKEZİNDE MHP MELİKGAZİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ISITAN İKRAM
×