YRP İl Başkanı Narin: "Yaşadığımız doğallıkta siyaset yapıyoruz”

YRP İl Başkanı Narin:
Farklı bir siyasi tarzıyla öne çıkan Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, bildikleri doğruları her ortamda söylediklerini ve milletin yanında bir siyasi anlayışla hareket ettiklerini söyledi. Narin, “Nasıl yaşıyorsak, o doğallıkta siyaset yapmaya çalışıyoruz” dedi.

YRP İl Başkanı Önder Narin, farklı bir siyasi tarz yürüttüğünü ifade etti. Yaşadığı doğallıkta siyaset yaptığını anlatan Narin, “Yeniden Refah Partisi'nin sosyallik açısından gençlerimize ve halkımıza ne kadar örnek olması gerektiğini göstermek açısından yaşantımız ve hayatımız nasılsa o şekilde il başkanlığı yapmayı tercih ettik. Çünkü milletin ruhunu bilmeyen il başkanları hiçbir zaman siyasi parti il başkanlığında başarılı olamıyor" şekline konuştu.

Milletin kendisinden bir figür, kendisinden bir insan gördüğü zaman arkasında gittiğini belirten Narin, "Yeniden Refah Partisi olarak genel başkanımızın bizi görevlendirdiği günden bugüne kadar halkın içerisinden ve kendimiz gibi olmayı tercih ettik. Bildiğimiz doğruları hiçbir ortam tanımadan söyleme yönüne gittik. Yanlışların da karşısında doğru bir şekilde durma yönüne gittik" dedi.

'BİZ MİLLET TARAFINDAYIZ, HALK TARAFINDAYIZ'

Yeniden Refah Partisi olarak hiçbir ittifak tarafında durmadıklarını belirten Narin, "Biz millet tarafındayız, halk tarafındayız. Parti olarak tek başımıza, kendi gücümüzle seçime girmek için gece gündüz teşkilat olarak çalışıyoruz. Yeniden Refah Partisi teşkilatları, Türkiye genelinde sanki tek bir teşkilat gibi çalışıyor. Yani diğer partiler gibi darmadağın bir görüntü yok. Çünkü Erbakan hocamız öyle bir teşkilat modeli koymuş ki Yeniden Refah Partisi ve bütün milli görüş partilerinin hepsine o yüzden bu model başka partilerde bulunmaz" diye konuştu.

“GENEL BAŞKANIMIZ HER ZAMAN BİZİ ARAR”

Genel merkez özelinde, genel başkan ve genel başkan yardımcıları düzeyinde yapılan çalışmaların bilgi dahilinde yapıldığını belirten Narin, "Genel başkanımız Fatih Erbakan bütün çalışmalarımıza destek veriyor ve takdir ediyor. Güzel çalışmalar ortaya çıktığında bir il başkanı için özellikle genel başkanın araması kadar güzel bir şey yoktur. Genel başkanımız her zaman bizi arar, tebrik eder ve bizi tekrar sahalara sürer. Bizim çalışma azmimiz bundan kaynaklanıyor" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak YRP İl Başkanı Narin: "Yaşadığımız doğallıkta siyaset yapıyoruz”
×