YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz”

YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz”
Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, ilk seçimde iktidara geleceklerini ve bir yılda bütün sorunları çözeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Genel seçimlerin vaktinde mi yoksa erken mi yapılacağı tartışmaları sürerken, YRP Kayseri’de seçim startını verdi. YRP Cumhuriyet Meydanı’nda üye kaydı standı açarken İl Başkanı Önder Narin, vatandaşların partilerine olan ilgisinden memnun olduklarını ifade etti.

Parti olarak seçim çalışmalarını başlattıklarını vurgulayan Narin, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Narin, “Üye stantlarımıza büyük ilgi gösteriyor. 3 yıl önce açtığımız stantla şu anki çok farklı. Genel başkanımızı duyan Yeniden Refah Partimize üye oluyor. Zamların yağmur gibi aktığı bir dönemde vatandaşlar çare olarak Yeniden Refah Partisi’ni görüyor” dedi.

‘İLK SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ ve 1 YILDA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ’

YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, partisinin ilk seçimde iktidar olacağını iddia etti. Narin, “Biz, ilk seçimde sandıkları patlatarak iktidara ulaşacağız. Bu sıkıntıların tamamını da iktidara geldiğimiz 1 yıl içerisinde sonlandıracağız. Vatandaşlarımıza, Kayseri’de 30 senedir görmedikleri ilgiyi bizden göreceklerini, onların içinden birileri olduğumuzu, seçim zamanı değil geçim zamanı onların yanında olduğumuzu söylüyoruz. Vatandaşlarımız da bunu görüyor, kimin ne olduğunu biz anlatmadan anlıyorlar” diye konuştu.

YRP olarak sokaklarda ve halkın arasında olduklarını vurgulayan Narin, “Partimizdeki tüm üyelerimiz, parti teşkilatımız, küçük büyük demeden herkes seçime hazırlanıyor. Sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı, girmediğimiz ev kalmayacak. Kimin ne derdi varsa dinleyeceğiz ve sonunda çareyi bizde bulacaklar” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükkılıç, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile görüştü Elitaş ‘Torba Kanun’ teklifinin detaylarını açıkladı İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeli sığınmacılara yapılacak sosyal yardımı eleştirdi Devlet Bahçeli, "Doğu Türkistan Davası Emin Ellerde" Bahçeli “Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var” “YANDAŞ MÜTEAHHİT KURTULDU OLAN ÇOCUKLARA OLDU” Necmettin Apaydın İYİ Parti’den ihraç edildi Özdemir’den anket yorumu: ‘MHP anket yaptırmıyor, cevabı halk verecek’ İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN BELEDİYELERE TEPKİ: YANGINDAN MAL MI KAÇIRIYORSUNUZ? Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım’dan Çetin Arık’ın iddialarına cevap MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ, PAZAR GÜNÜ KAYSERİ’DE ARIK; “BELEDİYE BORÇLU ÇOCUKLARIN GELECEĞİ HACİZLİ” İYİ Partili Yücel: “Belediye borçlarını 2-3 yıldır ödemiyor” BAŞKAN İNCETOPRAK, 12 EYLÜL’Ü UNUTMADI YRP’li Doğan Bekin Kayseri’ye geldi CHP’li Çetin Arık temeli atılıp unutulan okula dikkat çekti DEVA'dan Mevsimlik Tarım İşçilerine Ziyaret MHP’li Baki Ersoy’dan İYİ Parti’ye sert cevap MHP'Lİ ÖZDEMİR'DEN SOYER'E TEPKİ: "9 EYLÜL BİR BARIŞ DEĞİL" Başkan İncetoprak’tan 6’lı masaya sert tepki: Yazıklar olsun! MHP’den 6’lı masaya ‘açlık edebiyatı’ göndermesi Vekil Ersoy’dan CHP ve İYİ Parti’ye Kayseri’de miting çıkışı YRP Kayseri’de istifa Gelecek Partisi ‘yolsuzluk iddiaları’ gündemiyle toplandı Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana
×