YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz”

YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz”
Yeniden Refah Partisi (YRP) Kayseri İl Başkanı Önder Narin, ilk seçimde iktidara geleceklerini ve bir yılda bütün sorunları çözeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Genel seçimlerin vaktinde mi yoksa erken mi yapılacağı tartışmaları sürerken, YRP Kayseri’de seçim startını verdi. YRP Cumhuriyet Meydanı’nda üye kaydı standı açarken İl Başkanı Önder Narin, vatandaşların partilerine olan ilgisinden memnun olduklarını ifade etti.

Parti olarak seçim çalışmalarını başlattıklarını vurgulayan Narin, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi. Narin, “Üye stantlarımıza büyük ilgi gösteriyor. 3 yıl önce açtığımız stantla şu anki çok farklı. Genel başkanımızı duyan Yeniden Refah Partimize üye oluyor. Zamların yağmur gibi aktığı bir dönemde vatandaşlar çare olarak Yeniden Refah Partisi’ni görüyor” dedi.

‘İLK SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ ve 1 YILDA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ’

YRP Kayseri İl Başkanı Önder Narin, partisinin ilk seçimde iktidar olacağını iddia etti. Narin, “Biz, ilk seçimde sandıkları patlatarak iktidara ulaşacağız. Bu sıkıntıların tamamını da iktidara geldiğimiz 1 yıl içerisinde sonlandıracağız. Vatandaşlarımıza, Kayseri’de 30 senedir görmedikleri ilgiyi bizden göreceklerini, onların içinden birileri olduğumuzu, seçim zamanı değil geçim zamanı onların yanında olduğumuzu söylüyoruz. Vatandaşlarımız da bunu görüyor, kimin ne olduğunu biz anlatmadan anlıyorlar” diye konuştu.

YRP olarak sokaklarda ve halkın arasında olduklarını vurgulayan Narin, “Partimizdeki tüm üyelerimiz, parti teşkilatımız, küçük büyük demeden herkes seçime hazırlanıyor. Sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı, girmediğimiz ev kalmayacak. Kimin ne derdi varsa dinleyeceğiz ve sonunda çareyi bizde bulacaklar” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir Millet İttifakını orman yangınlarındaki tavırlarıyla ilgili topa tuttu Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak
×