Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor

Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor
Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde kırsal mahallelerde sıcak asfalt yol ve sathi kaplama asfalt yol çalışmaları devam ediyor. Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Kayadibi-İçmece Mahallesi arasındaki 4 kilometrelik yol ve Yeşilova-Kovalı Mahallesini bağlayan 3 kilometrelik yolda çalışmaların tamamlandığını ifade etti.

Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde sıcak asfalt yol ve sathi kaplama asfalt yol çalışmaları devam ediyor. Toplamda 18 kilometrelik yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, ‘’Kayadibi, İçmece mahallelerimiz arasındaki 4 kilometrelik yolda sıcak asfalt yol çalışmamız tamamlanmıştır. Kovalı, Kuşçu ve İçmece mahalle kavşağına bağlanan toplam 11 kilometrelik yolda sıcak asfalt yol çalışmamız Kovalı mahallemizden başlamıştır. Yeşilova ve Kovalı mahallemizi bağlayan 3 kilometrelik yolda ise sathi kaplama asfalt yol çalışmalarımız tamamlanmıştır” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×