Yeşilhisar'da şiddetli yağmur nedeniyle tarla ve evleri su bastı

Yeşilhisar'da şiddetli yağmur nedeniyle tarla ve evleri su bastı
Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde 3 gündür etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle tarım arazileri zarar görürken bazı evleri de su bastı.

Kayseri ve ilçelerinde kuvvetli sağanaklar etkili olmaya devam ediyor. Aralıklarla ve aniden bastıran şiddetli yağmur birçok ilçede maddi hasara neden oldu. Yağmurun etkili olduğu Yeşilhisar ilçesinde de tarım arazileri ve bazı evler su altında kaldı. İlçeye bağlı Fevzioğlu Mahallesinde bir apartmanın zemin katını ve bodrumunu su bastı.  Apartman sakinleri ve itfaiyenin çabaları sonucu su boşaltıldı. Olayda maddi hasar meydana geldi.

Su altında kalan tarım arazilerinde de kayıplar olduğu belirtildi. İlgili birimler, ekili arazilerde hasar tespit çalışması başlattı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Varol’dan 5 Aralık Mühendisler Günü Mesajı KAYÜ ile ORAN Kalkınma Ajansı Arasında Destek Sözleşmesi İmzalandı Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi meclis toplantısı Kayseri’de gerçekleşti Vali Gökmen Çiçek: “Kayseri’de düzensiz göç ile mücadelemiz artarak devam ediyor” Başkan Şahin’den GSM Operatörlerine Çağrı Himmetdede ve Kalkancık Mahallerinde yarın planlı su kesintisi yaşanacak TÜRKİYE REKOR OYLA IMO’DA… Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç, Melik Mehmet Gazi'yi Kabri Başında Dualarla Andı KGC 2022’nin En İyilerini Ödüllendirdi NNYÜ’de Türk Havacılık Tarihi Anlatıldı ‘TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’ YENİ SEZON SEFERLERİNE 11 ARALIKTA BAŞLAYACAK Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret NASA yarışmasında birinci olan takım Kayseri ve Türkiye’yi temsil edecek "İsrail şımarıklığını Müslümanların sessizliğinden alıyor" Talas’ta Üretildi, Elbistan’da Dağıtıldı Kayseri OSB Yönetimi, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak”
×