Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Belediye Meclis Üyesi Bayram Çakır’ın da katılımı ile ilçenin Başköy ve Derbentbaşı mahallelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Halit Taşyapan ziyaretinde mahallelere Belediye tarafından yapılmış olan hizmetleri gezerek mahalle muhtarlarından bilgiler aldı.
Başkan Taşyapan ziyaretle ilgili açıklamasında, "Başköy mahallemizde hem vatandaşımız ile buluştuk hem de onlara yaptığımız hizmetleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Burada afet evlerine geçtiğimiz yıl 12.000 m² yol parke çalışması yaptık devamını inşaAllah bu yılda sürdüreceğiz. 45 m² köy konağı ve ardından taş fırın çalışmasını halkımızın hizmetine sunduk şuanda ise Camimizin şadırvan ve tuvalet çalışmaları devam ediyor. Mahalle halkımıza hayırlı olsun diyor, sağlıklı günlerde kullanmalarını diliyorum. Derbentbaşı mahallemizde ise yapımı devam eden köy konağını yerinde inceledik inşallah en kısa sürede mahallemize kazandırıp halkımızın hizmetine sunacağız." dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'in 'kar' timi hafta sonu 276 mahalle yolunu açtı Talas’ın sokak hayvanları özel ekibi Melikgazi'de 2020 geri dönüşümde rekor yılı oldu Melikgazi’de pandemi kısıtlamasında kültür hizmetine devam edildi Kocasinan’ın Yunus Emre dönüşüm Konutları için noter huzurunda kura çekildi Kocasinan’ın kentsel dönüşümüyle 336 aile, yeni evlerinin heyecanını canlı yayınla yaşayacak Kar yağdı, Talas Belediyesi anında müdahale etti Kocasinan'ın kentsel dönüşümü kesintisiz devam ediyor Hacılar beyaza büründü Başkan Çolakbayrakdar’dan sürücülere ve vatandaşlara çağrı Talas personeline yangın eğitimi Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi yönetim kuruluna 2020 yılında gerçekleştirilen hizmetleri anlattı Talas Osman-Nevriye ASM açılış için gün sayıyor Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor Çolakbayrakdar: "Yeni araç filosuyla projeleri hızla hayata geçireceğiz" Ticaretin ve ekonominin merkezinde Dış Ticaret Lisesi Bünyan'da aylık 87 bin metreküp atık su arıtılıyor BAŞKAN YALÇIN'DAN ZİNCİDERE GÖLETİ MESİRE ALANINA İNCELEME KOCASİNAN’DA BU KIŞ, HİÇBİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÜŞÜMEYECEK Palancıoğlu, "En ucuz enerji tasarruf edilen enerjidir" Esentepe'ye yeni bağlantı yolu için çalışmalar başladı Başkan Çolakbayrakdar’ın gönüllere dokunan projeleri geniş yankı uyandırdı Mekilgazi'de yeni hizmet araçları meclis üyelerine tanıtıldı Başkan Palancıoğlu meclis üyelerine geri dönüşüm tesisini gezdirdi Başkan Çolakbayrakdar, "Dönüşümle 825 aile bu kışı sıcacık evlerinde geçiriyor"
×