Yeniden Refah’ın gençleri sahada

Yeniden Refah’ın gençleri sahada
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin Genç kadrosunu sahalara sürdü. Teşkilat yapısındaki gençlerin fazlalığı ile dikkat çeken Yeniden Refah Partisi gençliğin getirdiği dinamizmi ve coşkuyu teşkilat çalışmalarında da gösteriyor.

Hafta içi İl Gençlik Kolları toplantısına başkanlık eden Kayseri İl Başkanı Önder Narin bu hafta sonunu da boş geçmeyerek gençlerle birlikte ağırlıklı olarak kafe ve çay evlerini ziyaret etti.

Gün boyu süren ziyaretler sonrası açıklama yapan Önder Narin “Gerek hafta içi gerekse hafta sonu hemen hemen her gün bir faaliyet içerisindeyiz. Çalışmalarımızda kendimizle yarışır hale geldik. İlçelerimiz bir taraftan, hanım kollarımız diğer taraftan derken bugünde İl Gençlik Kollarımızla beraber bir çalışma içerisindeydik. Bugün benimle beraber meydanlarda ter döken ayakkabı eskiten gençlerimize İl Gençlik Kolları Başkanımız Genç Osman Gündüz nezdinde teşekkür ediyorum. Onlarla çalışmak benim için büyük bir mutluluktur. Birileri  sahalarda olmak için talimat almayı beklerken bizler her zaman sahadaydık. Onlar sahaya çıktıklarında görecekleri şeyin birincisi vatandaşın tepkisi ikincisi ise yeniden refah partisi kadrolarıdır. Vatandaşımızın zihninde yer alan Refah ve Erbakan isimleri Yeniden Refah Partisin de vücut buluyor. Bizler sahada olmaya çalışmaya ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bizleri görüp kendi teşkilatlarına örnek gösteren diğer siyasi İl Başkanlarına teşekkür ediyorum lakin bizdeki bu amatör ruh profesyonel çalışma sizlerin kumaşında yok üzgünüm” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu MHP İl Başkanı İncetoprak’ın listesi onaylandı Kazım Yücel’den Büyükşehir Belediyesi’ne ironi dolu gönderme MHP Milletvekili Baki Ersoy: “Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir” Özhaseki, "Gönül belediyeciliğini de inşa etmeye çalışıyoruz”
×