Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, Kayseri'ye geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, Kayseri'ye geliyor
Anadolu Buluşmaları programları kapsaminda şehir şehir dolaşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih ERBAKAN, Kayseri'ye güçlü bir kadro ile geliyor.

Gecmiste Milli Görüşün kalesi olan Kayseri, Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının ardından Ak Partinin kalesi haline geldiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Abdullah Turaç, Ekim ayı boyunca Cumhuriyet meydanına üye standı açtıklarını ve halkın ilgisinden memnun olduklarını söyledi.  Genel Başkanın 13 Ekim Pazartesi günü Anadolu Buluşmaları kapsamında Kayseri'ye geleceğini söyleyen Turaç, Genel Başkanımız Kayseri'ye büyük bir önem veriyor bizlerde sokak sokak gezerek yerel seçimleri alacağız inşallah dedi.

Fatih Erbakan'ın muhtemel programı şöyle...

12.00 Ambar Mahallesinde Karşılama

12.30 Bürüngüz Cami Öğle Namazı

13.00 Cumhuriyet Meydanı Stant Ziyareti Ve Konuşması

14.30 Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Ziyaret Ve Basın Toplantısı

15.30 Esnaf Ziyaretleri

18.00 Organize Sanayi Yönetim Kurulu İle Toplantı

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×