Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti

Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin sabahın ilk ışıklarıyla birlikte işlerine giden esnaf ve fabrika işçilerine ücretsiz çay ve simit dağıttı.

Fabrika servislerinin uğrak yeri ve işçilerin toplanma noktası olan Kazım Karabekir Mahallesi mevkiinde bulunan bir noktada Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin ve İl yönetim kurulu üyeleri işçilerle hem sohbet etti hemde onlara kahvaltı ikram etti.

Başkan Narin “Zaman zaman toplumun bazı kesimlerinin içerisine karışır onların sıkıntı ve problemlerini anlamaya çalışırım. Her fırsat bulduğumda değişik kesimlerin arasına girmeye ve onları anlamaya özen gösteririm. İşçilerimizinde sorunlarını en iyi dinlemenin yolu onlarla konuşmak onların arasında olmaktır. Bugünde böyle bir ikramda bulunarak onlarla sohbet etme imkanı sağladık. Bu etkinliğe şaşıran ve memnuniyetini ileten kardeşlerimizi gayet iyi anlıyorum. Alınteri ile çalışan varını yoğunu ortaya koyan gecesi gündüzüne karışmış işçi kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun. Çözülmesi gereken çok fazla sorunları var. Siyasetçi olarak onların sıkıntılarını inşallah her platformda dile getirmeye çalışacağım. Milyonluk arabalara binen , milyonluk evlerde oturan fabrika sahiplerimizin , işçi kardeşlerimizi eski ve konforsuz araçlardan kurtarması ilk dileğimdir” dedi ve bu tarz faaliyetlerini artırarak devam edeceklerini söyledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel’den gündem tespiti: İş yok, aş yok, yurt yok, zam çok CHP Milletvekili Arık’tan CHP’yi Hedef alan MHP’ye tepki: “Koltuk için ülkeyi ateşe attınız!” Özhaseki, "AK Belediyelerimiz sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar" Başkan Çolakbayrakdar’ın dönüşümle kazandirdiği okul projesinde sona gelindi Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu
×