Reklamı Kapat

Yahyalı Bisiklet Turu’na büyük ilgi

Yahyalı Bisiklet Turu’na büyük ilgi
Yahyalı Belediyesi, vatandaşları spora teşvik etmek ve ilçe tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla bisiklet turu düzenledi.

15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe öğrenci ve veliler büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık bin kişini pedal çevirdiği etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.
Bisiklet turunun tamamlanmasının ardından etkinliğe katılanlara teşekkür eden Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Pandemi nedeniyle bu tür organizasyonlara hasret kalmıştık. Bugün çocuklarımızla hasret giderdik. Rabbim Covid19 belasından tez zamanda bizleri kurtarsın. Etkinliğimize katkı sağlayan Yahyalı Kaymakamlığı’na, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, İlçe Spor Müdürlüğü’ne, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Zabıta Müdürlüğümüze yürekten teşekkür ediyorum. Belediye olarak bu tür faaliyetleri biz önemsiyoruz. Gönüllere dokunmak istiyoruz. Sağlıklı kalmak için bisiklet sürmenin önemini çok iyi biliyoruz. Bugün etkinliğimize katılarak bizleri mutlu ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bundan sonrada faaliyetlerimiz devam edecek. Yaz spor okullarımız yakında kayıt almaya başlayacak. Çocuklarınızı kötü alışkanlıklardan korumak için bize güvenin ve gerisini merak etmeyin. Onları kötülüklerden uzak tutarak eğitmek bizlerin önemli bir görevidir. Lütfen çocuklarımıza ilgisiz kalmayalım. Onların ruhsal ve bedensel sağlıklarını her şeyden çok önemsemeliyiz” diye konuştu.
Etkinlik sonrası tura katılan 21 öğrenciye çekilişle altın hediye edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
BÜNYAN BELEDİYESİNE BÜYÜK ÖDÜL Çolakbayrakdar, “Sevdamız; daha yeşil Kocasinan ve Kayseri” Ali Dağı’na Cumhuriyetin yaşı nakışlandı Hacılar’da 152 kentsel dönüşüm dairesinin daha temeli atılıyor Başkan Çolakbayrakdar’dan dönüşümle Seyrani’ye yeni bir çehre, Kayseri’ye yepyeni bir bölge ORUÇREİS KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ’NDE İLK İMZALAR ATILDI Talas Cumhuriyet Bayramını okuma etkinlikleriyle kutlamaya başladı KOCASİNAN’DA UĞUREVLER AİLE SAĞLIK MERKEZİ AÇILDI Çolakbayrakdar, “Dikilen Her Bir Ağaç, Geleceğe Bırakılan Mirastır” Vali Günaydın ve Başkan Büyükkılıç’tan “Pınarbaşı” çıkarması Kocasinan’dan yüzde 25 peşin, 12 ay taksitli yatırım fırsatı Kocasinan’Da Gaziler, Şanlıurfa yolcusu 5 bin kilometreden bu makine için geldiler! Çolakbayrakdar, “Şehirden Kırsala Doğru Göçü Sağlayacak Çalışmalar Yürütüyoruz” Talas okullarında ‘çocuk şenliği’ devam ediyor TALAS’IN PARKLARINI KEDİ VE KUŞ EVLERİ SÜSLÜYOR Doğaya ve çevreye değer veren Kocasinan, her mevsim rengarenk Hayırsever belediye!.. Kocasinan’ın restore ettiği 2 asırlık Jandarma Konağı gün sayıyor ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” TALAS BELEDİYESİ’NİN MERA HASSASİYETİ… Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı Kocasinan’dan erkeklere özel tesis! Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor Kocasinan Belediyesi’nden öğrencilere yönelik ahilik projesi yarışması
×