Yahyalı Belediyesi yeni araçlarını tanıttı

Yahyalı Belediyesi yeni araçlarını tanıttı
Yahyalı Belediyesi, 5.9 milyon lira bedelle bünyesine kattığı yeni araçları düzenlediği törenle tanıttı. Törende konuşan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Aldığımız bu araç ve iş makinaları ile inşallah yollar yaptık, yollar yapacağız. Altyapılar yaptık, güzel işler yapacağız ama hepsinden önemlisi gönüller yaptık gönüller yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yahyalı ilçe Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene, Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya, Yahyalı Belediye Esat Öztürk, AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu, MHP Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş, ilçe protokol üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk; “Tecrübemizi, samimiyetimizi gayretimizle yoğurarak sevdamız ilçemize gece gündüz demeden hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Şu an da hizmete sunduğumuz araçların toplam maliyeti 5 milyon 880 bin liradır. Öncelikle ilçemize ve hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. 41 mahallemizde 35.674 nüfusa sahip bir turizm ilçesiyiz. Bu ilçemize güzel hizmetler yakışır. Allah’a hamdolsun belediye hizmetlerinin yanında birçok güzel işlere imzalar attık. Biz ilçemizin sağlık hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin eğitim hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin spor hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin MYO hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin tarım hizmetlerinde varız. Din hizmetlerinde camii ve Kur’an Kurslarına yardım etmede varız. Fakir fukaranın ve engellilerimizin yanında varız olmaya da devam edeceğiz. ‘Bu, bizim işimiz değil’, dediğimiz hiçbir sözümüz olmadı. İyilik her zaman ve her yerde devam etti, devam edecek. Tevazu samimiyet ve gayretle gönül belediyeciliği yapacağız dedik ve yapıyoruz. Bir ucundan diğer ucuna 105 km mesafesi olan bir ilçeyiz. Toplam 69 araç filomuzla bu ilçeye hizmet vermekteyiz. Nüfusu 70.000 kişi olan ilçeye yetecek ve hizmet verecek araç filosuna sahibiz. Tüm işlerde başarının sırrı; yaptığınız işi sevmek, yaptığınız işi aşkla yapmak. Basiret gözü köre yüzümüzü, basiret kulağı sağıra sözümüzü güzel göstermeye çalışmanın nafile olduğu bilinciyle Allah kadir bilene denk getirsin diye dua ederek ekibimizle beraber gece-gündüz demen yaz-kış demeden ibadet aşkıyla çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz. Aldığımız bu araç ve iş makinaları ile inşallah yollar yaptık, yollar yapacağız. Altyapılar yaptık, güzel işler yapacağız ama hepsinden önemlisi gönüller yaptık gönüller yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yeni araçların kurdelesi kesildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Palancıoğlu; “Makamı mahallelere taşıyoruz” Başkan Büyükkılıç, Yamula Patlıcanı satış yerlerini inceledi Büyükşehir kütüphanelerinde çalışma takvimi güncellemesi yapıldı Büyükkılıç, Bilim Merkezi’nde çocuklarla bir araya geldi Necmettin Erbakan Bulvarı’nda inceleme İncesu Yufka üretim tesisi hizmete başladı Antikacılar Yeni Yerini Sevdi Kocasinan Belediyesinde istihdam edilecek 150 işçinin kura çekilişi yapıldı Büyükşehir'in 13 Kütüphanesi, 6 Ayda 819 Bin Ziyaretçi Ağırladı Büyükşehir’in Doğaseverler İçin Hizmete Sunduğu Doğa Kampları Başlıyor Mezarlıklarda Bayram Hazırlığı Tamam Çolakbayrakdar: “Erkilet Bülbül Pınarı kurban kesim ve satış alanında her şey hazır ” KASKİ’den ‘Kurban Atığı’ uyarısı KASKİ’den çağrı Büyükkılıç: “Kayseri’yi Mimar Sinan Eserleriyle süsleyeceğiz” Kayseri’de otopark ve vale ücretlerine zam geldi KASKİ, Aşırı Yağışlara Karşı Önlem Alıyor Kocasinan’da İlkokullar Arası Ödüllü Satranç Takım Turnuvası Başladı Talas’ta Türkiye’ye Örnek Pati Evi "Vizyon Proje Sahabiye'de Çalışmalar Hızla Sürüyor" Büyükkılıç, Mevlana Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya geldi Büyükkılıç'tan Yüksek Hızlı Tren İncelemesi İncesu Kamp ve Karavan Festivali düzenlendi Başkan İlmek: “Karavan ve kampı seven tüm vatandaşlarımızı İncesu’ya davet ediyoruz” KAYMEK Gençlik Merkezleri bu yıl 5 bin 82 öğrenciye hizmet verdi
×