Yahyalı Belediyesi yeni araçlarını tanıttı

Yahyalı Belediyesi yeni araçlarını tanıttı
Yahyalı Belediyesi, 5.9 milyon lira bedelle bünyesine kattığı yeni araçları düzenlediği törenle tanıttı. Törende konuşan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Aldığımız bu araç ve iş makinaları ile inşallah yollar yaptık, yollar yapacağız. Altyapılar yaptık, güzel işler yapacağız ama hepsinden önemlisi gönüller yaptık gönüller yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yahyalı ilçe Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene, Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya, Yahyalı Belediye Esat Öztürk, AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu, MHP Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş, ilçe protokol üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk; “Tecrübemizi, samimiyetimizi gayretimizle yoğurarak sevdamız ilçemize gece gündüz demeden hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Şu an da hizmete sunduğumuz araçların toplam maliyeti 5 milyon 880 bin liradır. Öncelikle ilçemize ve hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. 41 mahallemizde 35.674 nüfusa sahip bir turizm ilçesiyiz. Bu ilçemize güzel hizmetler yakışır. Allah’a hamdolsun belediye hizmetlerinin yanında birçok güzel işlere imzalar attık. Biz ilçemizin sağlık hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin eğitim hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin spor hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin MYO hizmetlerinde varız. Biz ilçemizin tarım hizmetlerinde varız. Din hizmetlerinde camii ve Kur’an Kurslarına yardım etmede varız. Fakir fukaranın ve engellilerimizin yanında varız olmaya da devam edeceğiz. ‘Bu, bizim işimiz değil’, dediğimiz hiçbir sözümüz olmadı. İyilik her zaman ve her yerde devam etti, devam edecek. Tevazu samimiyet ve gayretle gönül belediyeciliği yapacağız dedik ve yapıyoruz. Bir ucundan diğer ucuna 105 km mesafesi olan bir ilçeyiz. Toplam 69 araç filomuzla bu ilçeye hizmet vermekteyiz. Nüfusu 70.000 kişi olan ilçeye yetecek ve hizmet verecek araç filosuna sahibiz. Tüm işlerde başarının sırrı; yaptığınız işi sevmek, yaptığınız işi aşkla yapmak. Basiret gözü köre yüzümüzü, basiret kulağı sağıra sözümüzü güzel göstermeye çalışmanın nafile olduğu bilinciyle Allah kadir bilene denk getirsin diye dua ederek ekibimizle beraber gece-gündüz demen yaz-kış demeden ibadet aşkıyla çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz. Aldığımız bu araç ve iş makinaları ile inşallah yollar yaptık, yollar yapacağız. Altyapılar yaptık, güzel işler yapacağız ama hepsinden önemlisi gönüller yaptık gönüller yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yeni araçların kurdelesi kesildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×