Reklamı Kapat

Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği

Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in katkısıyla Sarız, Sarıoğlan ve Pınarbaşı ilçelerine düzenleme yapılması ve kredi bütçesi ayrıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Sarıoğlan, Sarız ve Pınarbaşı ilçelerinde devam eden ve yeni yapılacak yatırımlar için ek bükçe talebi olumlu karşılandı. Sarız ilçesine döşenecek parke taş için 500 bin lira Çevre Yönetimi hibe desteği ve 750 bin lira İlbank Kredi alımı; Sarıoğlan ilçesi çevre düzenlemesi için 500 bin lira Çevre Yönetimi hibe desteği ve 1 milyon lira İlbank Kredi alımı ek bütçe ayrıldı. Ayrıca Pınarbaşı ilçesine de çevre yönetimi ve konteyner için 100 adet 770 liralık bütçe ve 100 adet için 400 liralık ek bütçe ayrıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi İYİ Partili Yücel: Biz şehre turist getirin dedik, mülteci getirdiler MHP’den Develi çıkarması Fatih Erbakan: Gençlerde kalp krizinden ölümlerdeki artışın sebebi mRNA aşıları mı? İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN AÇIKLAMA Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı... AK Parti Kayseri Teşkilatı “Kuruluşumuzdan Günümüze Teşkilat Buluşması” Programı Düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye hizmet davamızdan geri adım atmayacağız, nice yıllara AK Parti Fatih Erbakan: ‘Sata sata elde avuçta kalmadı, şimdi sıra geldi TCDD’ye…’ Çopuroğlu’ndan 21. Yıl Mesajı... İYİ Partili Kazım Yücel'den Büyükşehir Belediyesine Yanıt Büyükkılıç, CHP vekili Arık için sert konuştu Kazım Yücel'den Tramvay Hattı Tepkisi: Kayseri'nin Parası Heba Ediliyor AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor
×