Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu

Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu
AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Cumhurbaşkanlığı kararı ile Anonim Şirketlerde sermaye tutarının 250 bin liraya çıkarıldığını duyurdu.

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Adalet Bakanlığı’na iletilen konuya ilişkin müjde verdi. Cumhurbaşkanlığı kararı ile Anonim Şirketlerde esas sermaye tutarı 50 bin liradan 250 bin liraya çıkarıldı. Bu durumda avukat bulundurma zorunluluğunda alt limit 5 katı tutar dikkate alınarak 1 milyon 250 bin lira oldu. Vekil Çopuroğlu, “Hayırlı Olsun. Adalet bakanlığımıza iletmiş olduğumuz konuya ilişkin olarak; Cumhurbaşkanlığı kararı ile Anonim Şirketlerde esas sermaye tutarı 50.000 TL’den 250.000 TL’ye çıkarıldı. Bu durumda avukat bulundurma zorunluluğunda alt limit 5 katı tutar dikkate alınarak 1.250.000 TL oldu. Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Bey’e teşekkür ederiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×