Reklamı Kapat

Vali Gökmen Çiçek, turizm işletmecileriyle bir araya geldi

Vali Gökmen Çiçek, turizm işletmecileriyle bir araya geldi
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yeşilhisar ve Yahyalı’yı ziyaret etti. Vali Çiçek, Turizm işletmecileri ile bir araya geldi.

Vali Gökmen Çiçek ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kent ziyaretleri kapsamında Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerini ziyaret etti. Ziyareti esnasında doğal güzelliklere hayran kaldığını belirten Vali Çiçek, Kayseri Turizm İşletmecileri Başkanı Serdar Sarıçam’a “Turizm işletmecileri ile her ay bir araya gelerek hızlı bir şekilde bu bölgelere yoğunlaşalım, Valilik bünyesinde bulunan Kayseri Kültür Turizm ve Sanat Vakfını durağan dönemden aktif hale getirelim” dedi.

Kayseri Turizm İşletmecileri Başkanı Serdar Sarıçam, Yeşilhisar’ın Kayseri turizmi için çok güzel bir gezi destinasyonu olduğunu vurguladı. Sarıçam,” Yeşilhisar da uluslararası yarışma ve festival yapmaya hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sonrasında, Kayseri Turizm İşletmecileri Başkanı Serdar Sarıçam Vali Gökmen Çiçek’e, Yeşilhisar Keşlik’ de turizm ve spor amaçlı yamaç paraşütü ile çalışmaların bilgisini verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×