Vali Gökmen Çiçek: Kayserililere sözümüz olsun

Vali Gökmen Çiçek: Kayserililere sözümüz olsun
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ele geçirilen 5 kilogram uyuşturucu maddeye değinen Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Bir kere daha söylüyorum; Vallahi billahi uyuşturucuyu Kayseri’de bitireceğiz. Bu Kayserililere sözümüz olsun” dedi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada 5 kilogram metamfetamin maddesi ele geçirilmişti. Bugün engelli bireylere akülü araç dağıtım programında konuşan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Ekiplerimiz İl Emniyet Müdürümüz Kamil Karabörk liderliğinde suçlulara göz açtırmıyorlar. Ekiplerimiz uyuşturucu konusunda geçen seneye nazaran iki daha fazla yakalama yaptı. Evde hırsızlık olayında yüzde 28 oranında azalma oldu. Toplam olay azalmada oran yüzde 41. Hiç durmadan çalışıyorlar. Toplum Destekli Polis ekiplerimiz de Türkiye’ye örnek olacak projelere imza atıyorlar. Özellikle ‘İpeksi dokunuşlar’ adı altında uyguladıkları projede yüzlerce tekvandocu yetişti. Türk sporuna armağan ettiler. Buradan yetişen sporcular şu an uluslararası alanda mücadele ediyorlar. Geçen sene bir söz vermiştik. Dün 5 kilogram metanetimin ele geçirildi. Geçen sene ‘Kayseri’deki gençlerimizin zehirlenmesine izin vermeyeceğiz uyuşturucunun kökünü kazıyacağız’ diye söz vermiştik. O sözü İl Emniyet Müdürümüze, İl Jandarma Komutanımıza ve buradaki kahramanlarımıza güvenerek vermiştik. Memnuniyetle görüyoruz ki o günden sonra arkadaşlarımız göz açtırmadı. Arkadaşlarımız nefes aldırmıyor. Buradan bir kere daha söylüyorum; Vallahi billahi uyuşturucuyu Kayseri’de bitireceğiz. Bu Kayserililere sözümüz olsun” ifadesini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri OSB’de Sanayicinin Memnuniyeti Anketlerle Düzenli Ölçülüyor Baharın müjdesi cemre suya düştü KASKİ, 'ISO/IEC 27001 Sertifikası' ile Bilgi Güvenliğini Tescilledi Bakan İbrahim Yumaklı: 4,4 milyar lira tutarında su ve sulama projelerini Kayseri’ye kazandıracağız Vali Gökmen Çiçek: “Kooperatiflerimizin yıllık cirosu 40 milyon liraya ulaştı” Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu Bakan Özhaseki, iş insanları ile bir araya geldi ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU Erciyes, ‘Artık Çekilmez Oldun Yarışması’nın 9’uncusuna Ev Sahipliği Yaptı Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi Vekil Akar’ın dayısı Maraşlıoğlu son yolculuğuna uğurlandı Vali Gökmen Çiçek, “Kadınlar olmazsa hiçbir projede başarılı olma şansımız yok” DEMİRYOLLARINDA ‘YERLİ VE MİLLİ' SİNYALİZASYON Artık Çekilmez Oldun Yarışması, 9'uncu Kez Erciyes'te Start Alıyor Yeşilay Uyuşturucu ile Mücadele Rehabilitasyon Merkezi bu yaz hizmete açılıyor Jeoloji Mühendisi Adnan Evsen: “Kayseri 6 Şubat depremleri sonrası 7,37 santimetre batıya kaydı” Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı Pala: “Memur emeklileri ülkemizin en mağdur kesimidir” Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı TOKİ mağdurları, konutların verilmesi ve ödeme şartlarının iade edilmesi adına toplandı KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan TÜRKİYE TELEKOMÜNİKASYON’UN MERKEZİ OLACAK Bakan Göktaş: “Üniversiteye başlayan öğrencilerde kız öğrenci oranı yüzde 50’yi aştı” HAVA YOLU YOLCU TRAFİĞİNDE REKOR ARTIŞ Doğutürk, “Doğu Türkistan'da Yaşananlar Dünya Gündemine Gelmeli”
×