Vali Gökmen Çiçek: “Bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız”

Vali Gökmen Çiçek: “Bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız”
Asayiş ve güvenliğin sağlanmadığı yerde turizmin geliştirilmesinin imkânsız olduğunu vurgulayan Vali Gökmen Çiçek, “Yakın bir zamanda çok daha fazla polis göreceksiniz, bu şehrin güvenlik kameraları sayısını 4 kat artırdık. Bir metre izlenmeyen yer kalmadı bu şehirde, Yunus polislerimizin sayısı 3 kat arttı, bu şehirde vatandaşların ve turistlerin güvenliğini sağlamak her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz. Vatandaşlarımızın ve turistlerimizin huzurunu bozan, sokakları rahatsız eden hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız, bu şehri huzur bozanlara teslim etmeyeceğiz” dedi.

15-22 Nisan tarihleri arasındaki 48’inci Turizm Haftası kapsamında; ERÜ Turizm Fakültesi’nde ‘Kayseri’nin Turizm Değerleri’ Konferansı düzenlendi. Konferansa Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, ERÜ Turizm Fakültesi Dekanı Kenan Güllü, KAYOTED Başkanı Murat Erdal, sektör temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Turizmin geliştirilmesi ve sağlanması için vilayet ve ülke genelinde daima iyi bir güvenliğe ihtiyaç duyulduğunu, asayiş ve güvenliğin sağlanmadığı yerde turizmin geliştirilmesinin imkânsız olduğunu dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Geçen yıla göre yapılan operasyonlarda 2,5 kat daha fazla uyuşturucu yakaladık. Sırf bu ay 92 firari yakaladık, emniyet müdürümüz de bu konuda çok hassas davranıyor. Yakın bir zamanda çok daha fazla polis göreceksiniz, bu şehrin güvenlik kameraları sayısını 4 kat artırdık. Bir metre izlenmeyen yer kalmadı bu şehirde, Yunus polislerimizin sayısı 3 kat arttı, bu şehirde vatandaşların ve turistlerin güvenliğini sağlamak her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz. Hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz, vatandaşlarımızın ve turistlerimizin huzurunu bozan, sokakları rahatsız eden hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız, bu şehirde asla uyuşturucu sattırmayacağız, bu şehri huzur bozanlara teslim etmeyeceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Vali Çiçek’ten yamaç paraşütü müjdesi HAVALİMANLARINDAN KİMSE ARANMADAN GEÇEMEYECEK! Vali Çiçek, “Kadın Kooperatifleri 4 ayda 24 milyon ciro yaptı” Kıbrıs Gazisi Nurettin Atalay’ın cenazesi defnedildi 2. Geleneksel Kadın Kooperatifleri Fuarı açılışı gerçekleştirildi Dolmuş şoförü Akcakoca’nın hayali TIR şoförü olmak 2 adet çocuk mumya sergileniyor Kayserili Emniyet Müdürü Gürbüz, hayatını kaybetti ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş
×