Uyuşturucu madde operasyonunda 2 gözaltı.....

Uyuşturucu madde operasyonunda 2 gözaltı.....
Kayseri’de narkotik ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda K.B.’nin ‘Kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak’ suçundan, H.A.’nın ise projeli dosya kapsamında firar olduğu tespit edildi. Yakalanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda Kocasinan’ın Fevzi Çakmak Mahallesi’nde K.B. isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı bilgisi alınması üzerine ekipler harekete geçti. Düzenlenen operasyonda 5 paket halinde 2 gram metamfetamin maddesi, 6 paket halinde 8 gram bonzai, 1 adet alüminyum folyo rulosu ve 100 lira haksız kazanç banknot para ele geçirilirken Z.A., A. Y., C.T. ve H. A. isimli şahıslara ‘Uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak‘ suçundan işlem yapıldı.

Ayrıca K.B. isimli şahsa ‘Uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan işlem yapılırken K.B. isimli şahsın ‘Kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak’ suçundan aranması olduğu ortaya çıktı. H.A.İ isimli şahsın ise projeli dosya kapsamında firar olduğu anlaşıldı. Şüpheli K.B. ve H.A. adli tabipliklerindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×