Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir

Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Mansur Yavaş’ın aday olmaması durumunda da Türk demokrasisinin çaresiz olmadığını söyledi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kayserispor-Fenerbahçe maçına deplasman taraftarının alınmaması kararına tepki göstermek için maçın oynanacağı Kayseri'ye geldi. Tribünlerde yerini alan Özdağ, "Fenerbahçe taraftarının alınmadığı statta Fenerbahçe seyircisini temsilen geldik” dedi.

Özdağ, Ankara Büyükşehit Belediye Başkanı Mansur Yavaş için yarın yapacağı adaylık çağrısının sorulması üzerine de, “Bu çağrı sonrasında halkın göstereceği tepkiyi beklemeden Mansur Yavaş bir kez daha Kemal Kılıçdaroğlu’na olan desteğini ifade etti. Demek ki Türk halkının taleplerine, ricalarına karşı bir duyarlılığı bu noktada temsil etmiyor. O da kendi tercihi. Biz de daha fazla meseleyi zorlamayı uygun görmüyoruz. Ama Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir. Saray rejimini açacak çözümleri Türk siyaseti üretecektir” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×