Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir

Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Mansur Yavaş’ın aday olmaması durumunda da Türk demokrasisinin çaresiz olmadığını söyledi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kayserispor-Fenerbahçe maçına deplasman taraftarının alınmaması kararına tepki göstermek için maçın oynanacağı Kayseri'ye geldi. Tribünlerde yerini alan Özdağ, "Fenerbahçe taraftarının alınmadığı statta Fenerbahçe seyircisini temsilen geldik” dedi.

Özdağ, Ankara Büyükşehit Belediye Başkanı Mansur Yavaş için yarın yapacağı adaylık çağrısının sorulması üzerine de, “Bu çağrı sonrasında halkın göstereceği tepkiyi beklemeden Mansur Yavaş bir kez daha Kemal Kılıçdaroğlu’na olan desteğini ifade etti. Demek ki Türk halkının taleplerine, ricalarına karşı bir duyarlılığı bu noktada temsil etmiyor. O da kendi tercihi. Biz de daha fazla meseleyi zorlamayı uygun görmüyoruz. Ama Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir. Saray rejimini açacak çözümleri Türk siyaseti üretecektir” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Gelecek Partisi Kayseri İl Başkanı Av. Zülküf Arslan, Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı Kazım Yücel, milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu Taner Yıldız yeniden aday olmayacak İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KAZIM YÜCEL'DEN 18 MART MESAJI Kazım Yücel, bugün milletvekili aday adaylığı için istifa ediyor AK Parti, 3 dönem kuralına takılanlardan da müracaat alacak “7’li Masa’da deprem bölgelerine turistik seyahat düzenleyen belediye başkanları var” AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, adaylığı için genel merkezi işaret etti Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı Yeniden Refah Partisi’ne Cumhur ittifakı daveti Cumhurbaşkanı Erdoğan: “14 Mayıs’ta seçime gidiliyor” CHP Kayseri Milletvekili Arık Hayvan Hastalıklarını Sordu Ümit Özdağ: Mansur Yavaş aday olmuyor diye Türk halkı Türk demokrasisi çaresiz değildir ARIK, “KAYSERİ AFET BÖLGESİ İLAN ELDİMELİ” İYİ Partili Yücel’den Kocasinan Belediyesi KİMAŞ A.Ş alımlarıyla ilgili şok iddia İYİ Partili Yücel: “Kocasinan Belediye işçileri maaş farkını alamadı” ERSOY’DAN ÖZDAĞ'A AĞIR CEVAP YRP’li Narin, “Statlardan siyaseti uzak tutalım, herkesin görüşüne saygı duyalım” AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş’tan, seçim tarihi ve EYT açıklaması Özhaseki'den, 'Tekrar aday olacak mısınız?' sorusuna net cevap YRP’li Önder Narin, “Seçimi Yeniden Refah Partisi belirleyecek” CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ
×