Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu için kayıtlar başladı

Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu için kayıtlar başladı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu yarışları için kayıtlar başladı.

Kayseri’de ‘150. Yılda 150 Proje’ kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen ‘Uluslararası Kayseri Yarı Maratonu’nun 2’ncisi 9 Ekim 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek. Maratonda, 21 kilometre, 10 kilometre ve halk koşusu olmak üzere 3 farklı kategori ve eğlence noktası yer alacak. Büyükşehir Spor A.Ş. bu projeyle Kayseri’de maratonu gelenekselleştirmeyi planlıyor.

GEÇEN YIL 10 BİN SPORSEVER KATILIM SAĞLADI

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen maraton, ‘Kültepe’ temalı olarak ‘İstikbal Kayseri Yarı Maratonu’ adı altında yapılmıştı. Düzenlenen maratona, 21 ve 10 kilometre etaplarına 5 bin 220 kişi, halk maratonuna ise 10 bin sporseverin yanı sıra, İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Adana, Sakarya, Gaziantep, Mardin ve farklı illerden profesyonel sporcular da katılım sağlamıştı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'den İnsan ve Çevreye Zararsız, Yerli Biyoteknolojik ve Organik Gübre Kırsal mahalledeki öğrenciler şehri tanıyor Talas’ta Acil Afet Sosyal Yaşam Merkezi kuruluyor KASKİ’den 14 mahalle için su kesintisi uyarısı Kocasinan, kendi asfalt malzemesini üretecek Talas Belediyesi bin 500 çiftçinin toprak analizini yapacak Talas’ta kurban hazırlıkları erken başladı Talas kadın kooperatifleri de ‘Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı’ etkinliğinde yerini aldı Sarız'da Kurudere Mahallesi’ne imam evi temeli atıldı “Allah, Yalçın başkanımızın yokluğunu vermesin” Büyükşehir''den "Dolandırıcılık" Uyarısı..., KAYMEK "Sanat Örgüsü" El Sanatları Sergisi Açıldı Develi belediyesi ve Kayseri Üniversitesi’nden organik tarıma destek İncesu Belediyesi morg ve gasilhane yapacak Kocasinan Teknoloji Festivali açıldı Kızılay Talas Şubesi’nin yeni hizmet binası açıldı Kayserililer, Yollarda KayBis ile Pedallıyor Büyükkılıç'tan Bekir Yıldız Bulvarı Esnafına Ziyaret Bayramhacı Mahallesi sit alanı ilan edildi Talas Belediyesi'nden kırsaldaki öğrencilere müze sürprizi Kayseri’de ilk ve tek olan asfalt freze aracı ile ilk asfalt kazıldı Talas Belediyesi’nde ‘Olay Yeri İnceleme’ sloganı ile tespit çalışmaları devam ediyor Büyükşehir, Mimarsinan OSB Kavşağı ile Refüjleri Ağaç Taşıma Yöntemi ile Ağaçlandırıyor Talas’ta ‘2022-2023 yılı Çiftçi Eğitim Programı’ tamamlandı Büyükşehir'den Doğalgaz Çalışmalarında Zarar Gören Yollarda Sıcak Asfalt Çalışması
×