Tomarza'da görev yapan eğitimciler toplandı

Tomarza'da görev yapan eğitimciler toplandı
Tomarza ilçesindeki eğitimciler istişare toplantısında bir araya geldiler. Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Tomarza Temsilciliği, Tomarza'da görev yapan iş yeri temsilcileri ve okul yöneticileri ile eğitimin gündemini değerlendirdiler.

Eğitim Bir Sen ilçe temsilcilikleri olarak düzenli bir şekilde yapılan istişare toplantılarının bu haftaki konukları Tomarza'da görev yapan eğitimciler oldu.

Eğitim Bir sen Tomarza İlçe Temsilcisi Fatih Gürışık, katılımcılara selamlama konuşması yaptı. Fatih Gürışık ve diğer eğitimciler eğitimin sorunları ve sendikal çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundular.

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantı eğitimcilerin talepleri ve önerilerinin tartışıldığı görüş alışverişiyle devam etti. Aydın Kalkan toplantıya katılan eğitimcilere teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×