Talas’tan Çocuklara Karne Hediyesi

Talas’tan Çocuklara Karne Hediyesi
Talas Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinin Ocak ayındaki son programı, “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” isimli çocuk tiyatrosu oldu.

Talas Belediyesi’nin çocuklara yarıyıl hediyesi olarak Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlediği gösteriye veliler ve çocukların ilgisi büyük oldu. Tüm koltukların dolduğu salonda merdivenlerin bile dolması dikkat çekti. Programda ayrıca çocuklarla birlikte çeşitli çocuk oyunları oynandı.

“TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA!”

Gösteri sonunda düşüncelerini paylaşan veliler ve çocuklar, etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Beren Akyürek isimli bir çocuk, “Çok beğendim, çok güzel. Teşekkürler Başkan Amca.” sözleriyle mutluluğunu dile getirirken babası Mahmut Akyürek de Başkan Yalçın’ın çocuklara özel bir önem verdiğinin altını çizerek şunları söyledi: “Program çok güzeldi. Bu tür etkinliklerde Talas Belediyesi’nin Kayseri’de öne çıkan bir yönü var bundan da çok memnunuz. Başkanımıza da çocukları bu tür etkinliklerle buluşturduğu için çok teşekkür ediyoruz.”

Şükrü Eroğlu isimli bir başka veli de Talas Belediyesi’nin çocuklar için çok güzel etkinliklere imza attığını belirterek tüm programları ilgiyle takip ettiklerini söyledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Talas Büyükperdah Camii açıldı Büyükşehir itfaiyesi sel bölgesine gitti Talas Büyükperdah Camii açılıyor Talas’ta Sulama Kanalları Yaza Hazırlanıyor Parkları Yüzde Yüz Yerli ve Elektrikli Süpürge Makinesi ile Süpürecek Talas’ta Ağaçlandırma Sezonu Açıldı 64 Adet Süt Sağma Makinesi Dağıtımı yapıldı Başkan İlmek, o haberleri yalanladı Deprem sonrası ilk resmi açıklama geldi Yahyalı Belediyesi 2023 Yılı Çalışmalarını Planladı Talas kütüphaneleri online eğitimde de öğrencinin yanında MÜFTÜLERDEN TALAS’IN KUR’AN-I KERİM SERGİSİNE TAM NOT Başkan İlmek: “İncesu’da 2 mahallede hasarlı evimiz var, kontroller sürüyor” Başkan Büyükkılıç: "Araç gereç ve ekiplerimiz döndü, boşluk yok" Başkan Büyükkılıç: “Kültepe Kaniş-Karum kayadan oyma müze, 4-5 ay sonra açılacak Melikgazi’nin tüm sosyal tesisleri bugün vatandaşlar için açık Talas’ta, depremzedelere mezar yeri ve nikah ücretsiz Talas’ta 34 farklı alanda kentsel dönüşüm yapılıyor Başkanlar, Akkışla’da üreten kadınlarla buluştu Büyükşehir, 20 Milyon TL Maliyetle Sivas Bulvarı'nı Kocasinan Bulvarı'na Bağladı Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden vatandaşlar için Mevlid-i Şerif okundu Başkan Büyükkılıç, Düvenönü Esnafı ile Buluştu BAŞKAN YALÇIN, HASAR TESPİT ÇALIŞMALARINA KATILDI Yeni Tramvay Hattı Hizmete Başladı, Başkan Büyükkılıç Vatman Koltuğuna Oturdu TALAS’IN CAMİLERİNDE ÖZEL TEMİZLİK
×