Reklamı Kapat

Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor

Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor
Talas Belediyesi ekipleri sonbaharın yazdan kalma günlerinin yaşandığı dönemde asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekipler, nüfusun yoğun olduğu Mevlana Mahallesi’ndeki Velioğlu Caddesi ile Kaya1 Sokak’ta asfalt çalışmalarını hızlandırdı.

700 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindeki her iki yolda kullanımdan dolayı bozulan eski asfalt iş makineleriyle sökülerek ardından zemin sıkıştırma işlemleri yapıldı.

KONFORLU ULAŞIM

Daha sonra altyapısı tamamlanan yollardaki çalışmalarda asfalt serimine geçildi. Her iki cadde ve sokakta toplam bin 100 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilirken kaliteli asfalt ile ulaşım konforlu hale getirildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Hayırsever belediye!.. Kocasinan’ın restore ettiği 2 asırlık Jandarma Konağı gün sayıyor ÇOLAKBAYRAKDAR, “ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” TALAS BELEDİYESİ’NİN MERA HASSASİYETİ… Başkan Yalçın, yine hayır duası aldı Kocasinan’dan erkeklere özel tesis! Talas’ta asfalt çalışmaları hız kesmiyor Kocasinan Belediyesi’nden öğrencilere yönelik ahilik projesi yarışması Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’ye 12 sağlık merkezi kazandırdı Talas Belediyesi’nden Yerel Yönetim Politikaları Çalıştayı Başkan Çolakbayrakdar’dan Cırgalan’a iki büyük yatırım BÜYÜKŞEHİR’DE ‘PINARBAŞI’ ZİRVESİ KOCASİNAN, İKİ GÜNDE ÜÇ BÜYÜK ETKİNLİĞE İMZA ATACAK Talas Belediyesi o uygulama ile ses getirdi Daha yeşil Kocasinan için yeşil alanlara sonbahar bakımı BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’A ÇOCUKLARDAN SEVGİ SELİ… KAZANCILAR ÇARŞISI'NIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK RESTORASYON BAŞLADI TALAS BELEDİYESİ OKULLARA DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR Kocasinan’da ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi “Hayvan beslemek merhamet duygunuzu geliştirir” Kocasinanlı gençler, geleceğe daha donanımlı hazırlanıyor Talas Belediyesi’nden kayıt heyecanı yaşayan öğrencilere özel karşılama Develi’de düzenlenen 3. Turna Balığı Tutma Yarışmasına büyük ilgi Erenköy’de Saçmacı Cami’nin temeli atılacak Çolakbayrakdar: “Küçük Dostlar Ambulansı, 4 bin 401 can kurtardı”
×