Talaslı Öğrencilerden Başkan Yalçın’a Teşekkür Ziyareti

Talaslı Öğrencilerden Başkan Yalçın’a Teşekkür Ziyareti
Talaslı öğrenciler Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret ederek eğitime yönelik yaptığı katkılar için teşekkür etti.

Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen teşekkür ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Elmalı da yer aldı. Başkan Yalçın’ın eğitime yönelik verdiği katkıların yanı sıra ilçe tanıtımı için yürütülen çalışmalardan dolayı teşekkür eden öğrenci ve öğretmenler, özellikle üstü açık tur otobüsüyle yapılan tarih gezilerinin çok faydalı olduğunu ifade etti.

Öğrencilere nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Yalçın, sosyal bilimler liselerinin ülke yönetimi ve geleceği için çok önemli olduğunu ifade ederek öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

“HER ZAMAN YANIMIZDASINIZ”

İlk olarak söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Elmalı, “Talas Belediyemiz, her zaman bizim yanımızda oldu. Akademik çalışmalarımızı zaten yıllardır gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında sportif etkinliklerimizde de sizin desteğiniz oluyor. Ayrıca sosyal ve kültürel faaliyetler için de destek veriyorsunuz. Müzelerin gezilmesi, ören yerlerinin ve tarihi mekanların görerek öğrenilmesi konusunda programlar düzenlediniz. Bu konulardaki desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Ziyaret sonunda öğrenciler Başkan Yalçın’a çiçek takdim ederken Başkan Yalçın’da öğrencilere kitap hediyesinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Suya yüzde 30 ek indirim mecliste kabul edildi Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde komisyon üyeleri belirlendi Büyükşehir'in Akıllı Projesi, 320 Kamera ile 135 Kavşakta Trafik Akışını Canlı Takip Ediyor Kayserililer, Bayram Tatilinde Millet Bahçesi'ne Akın Etti Büyükşehir'in Ramazan Etkinliklerine 1,5 Milyon Ziyaretçi Şuşa Azebaycan Evi açılışı Talas’ta gerçekleştirildi Büyükkılıç, 150 Milyon TL'lik Yeni Açılan Yolu, TOGG ile Deneyimledi Gön Han’da Pastırma-Sucuk Atölyesi ve Müzesi yapılacak Büyükşehir'den Daha Yeşil Bir Kent İçin 81 Bin Metrekare Alanda Bahar Hazırlığı “Çok kıymetli bir hazine Talas'ta” Avşarlar’dan ‘Kültür Evi’ne Tam Not KASKİ, Sarıoğlan'da İçme Suyu Terfi Hatlarını Güçlendiriyor Kayseri’de suya yüzde 30 daha indirim yapıldı Talas'ta Ahmet Özhan Rüzgarı Talas'ta Gönüllere Dokunmaya Engel Yok Talas Çanakkale Müzesi Rekor Üstüne Rekor Kırıyor Türkiye'nin İlk Sabit Arenalı Espor Merkezi Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kentsel Dönüşüm Dairelerini İnceledi Hocalı Şehitleri, Yeni Yapılan Azerbaycan Parkında Anıldı Kocasinanlı Gençler, Yeni Proje İle Tarımsal Üretime Teşvik Edilecek! Mahalle sakinleri girişteki kavşağın düzeltilmesini istiyor KASKİ'den Araç ve İş Makinesi Alım İhalesi KAYMEK, Evli Çiftleri Kayseri Yağlaması Etkinliği İle Buluşturacak Kocasinan’ın 41. sosyal tesisi Kocasinan Akademi, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde açıldı Büyükkılıç: Erciyes Dağı 4 mevsim vatandaşımıza hizmet sunacak
×