Reklamı Kapat

Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi

Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Kayseri İl Başkanlığı’nın Develi ilçesinde yaptığı programda MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un telefonundan muhtarlara seslenerek, Tendürek Dağı’nın terörden temizlendiği haberini verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, Develi ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu telefonla aradı.

İçişleri Bakanı Soylu, yapılan toplantıda muhtarlara seslendi. Bakan Soylu, “İstanbul’dayız, bu gün İstanbul depreminin 23. Sene-i devriyesi. Bu gün İstanbul’da bir takım programlarda bulunuyoruz. Hem bu programlar esnasında size ulaşabilmek benim için büyük bir bahtiyarlık. Öncelikle sayın milletvekilimize çok teşekkür etmek istiyorum. Bizi bir araya getirebilme fırsatı sunduğu için” dedi.

Bakan Soylu, “Muhtarlarımıza şunu söylemek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Cumhur İttifakı ile muhtarlar son yıllarda çok önemli kazanımlar elde ettiler. Bu kazanımlar çerçevesinde sorumlulukları da arttı. Sorumluluklarını yerine getirme konusunda büyük bir gayret sarf ediyorlar.

Elimizden geleni bir aile bütünlüğü içinde yapmaya çalışıyor ve devam ediyoruz. Birçok sorumluluk alındı. Birçok karşı karşıya kaldığımız sıkıntılarla beraber depremden pandemiye kadar birçok konuda beraber hareket ettik. Öncelikle hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Her meseleyi kendi meselesi olarak bilen bir Türkiye var. Türkiye ne kadar büyüyorsa, kurullar da aynı şekilde büyüyor. Muhtarlıklar da bu büyüyen kurullardan bir tanesidir. Sorumluluklar altında ezilmeyen tam tersi buna karşı kabiliyet ve kapasite geliştiren bir alan olduğunu ortaya koymaktadır.

Bunun için bir arada olmanız da benim için büyük bir gurur vesilesidir. Ben emrinize amadeyim. Size bir haber vermek istiyorum. Güzel ülkemize, güzel milletimize bir haber vermek istiyorum” diye konuştu.

Muhtarlara sevindirici bir haberi olduğunu söyleyen Bakan Soylu şu şekilde konuştu:

“Afet, göç, asayiş ve terör meselesiyle de ilgileniyoruz. Bu gün ki güzel haberimiz şu dur. Allah’a hamd olsun uzun yıllar terörün merkezi ve yuvası haline gelen Tendürek Dağı tamamen terörden temizlenmiştir.

İnşallah önümüzdeki günlerde nasıl Amanoslar temizlendi demişsek, nasıl Tendürek temizlendi demişsek, nasıl birçok yer temizlendi demişsek, ülkemizin başka alanları için de bunu söyleyeceğiz. Hep birlikte olacağız. Biz emrinize amadeyiz. “

PAYLAŞ
GÖNDER
İYİ Partili Kazım Yücel, Suriyeli sığınmacılara yapılacak sosyal yardımı eleştirdi Devlet Bahçeli, "Doğu Türkistan Davası Emin Ellerde" Bahçeli “Geleceğiniz varsa göreceğiniz de var” “YANDAŞ MÜTEAHHİT KURTULDU OLAN ÇOCUKLARA OLDU” Necmettin Apaydın İYİ Parti’den ihraç edildi Özdemir’den anket yorumu: ‘MHP anket yaptırmıyor, cevabı halk verecek’ İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN BELEDİYELERE TEPKİ: YANGINDAN MAL MI KAÇIRIYORSUNUZ? Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım’dan Çetin Arık’ın iddialarına cevap MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ, PAZAR GÜNÜ KAYSERİ’DE ARIK; “BELEDİYE BORÇLU ÇOCUKLARIN GELECEĞİ HACİZLİ” İYİ Partili Yücel: “Belediye borçlarını 2-3 yıldır ödemiyor” BAŞKAN İNCETOPRAK, 12 EYLÜL’Ü UNUTMADI YRP’li Doğan Bekin Kayseri’ye geldi CHP’li Çetin Arık temeli atılıp unutulan okula dikkat çekti DEVA'dan Mevsimlik Tarım İşçilerine Ziyaret MHP’li Baki Ersoy’dan İYİ Parti’ye sert cevap MHP'Lİ ÖZDEMİR'DEN SOYER'E TEPKİ: "9 EYLÜL BİR BARIŞ DEĞİL" Başkan İncetoprak’tan 6’lı masaya sert tepki: Yazıklar olsun! MHP’den 6’lı masaya ‘açlık edebiyatı’ göndermesi Vekil Ersoy’dan CHP ve İYİ Parti’ye Kayseri’de miting çıkışı YRP Kayseri’de istifa Gelecek Partisi ‘yolsuzluk iddiaları’ gündemiyle toplandı Özhaseki: Vatandaşımızın teveccühü Erdoğan ve AK Parti’den yana Abdullah Gül: Kılıçdaroğlu'nun kazanma şansı yok Özhaseki, Arık’a İkinci Kez Tazminat Davası Açtı
×