SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu

SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu
Saadet Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Sinan Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda önemli bir seçim vaadinde bulundu.

Siyasetin renkli isimlerinden olan ve Saadet Partisi çatısında siyasi yaşamına devam eden İlçe Başkanı Sinan Aktaş'tan yerel seçimlere 3 yıl kadar bir süre varken önemli bir çıkış geldi.

Melikgazi Belediyesi önünden sosyal medyada yaptığı canlı yayın ile Kayserili seçmene seslenen Aktaş, Melikgazi belediyesinde çalışan şirket işçilerine yönelik önemli bir vaatte bulundu.

Aktaş paylaşımında, "Saadet Partisi olarak Melikgazi Belediyesinde iş başına geldiğimizde 1153 şirket işçisi kardeşimize kadro imkanı vereceğiz. Eğer bu mümkün olmazsa. Kadrolu işçilerimiz kaç para maaş alıyorsa hangi haklara sahip iseler aynı hakları sendika sözleşmesine yazacağız ve aralarındaki adaletsizliği ortadan kaldıracağız." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel’den gündem tespiti: İş yok, aş yok, yurt yok, zam çok CHP Milletvekili Arık’tan CHP’yi Hedef alan MHP’ye tepki: “Koltuk için ülkeyi ateşe attınız!” Özhaseki, "AK Belediyelerimiz sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar" Başkan Çolakbayrakdar’ın dönüşümle kazandirdiği okul projesinde sona gelindi Özdemir: "CHP, açık bir milli güvenlik tehdidi haline dönüşmüştür" Devlet Bahçeli’den, CHP ve İYİ Parti’nin HDP çıkışına sert yanıt Saadet Partisi İl Başkanı Büyükşehir'in zam kararını eleştirdi YRP İl Başkanı Önder Narin’den teşekkür mesajı DEVA Partisi’nde deprem!.. "EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu
×