Reklamı Kapat

SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor

SP’den iddia: Hacılar’daki  sağlık sorunu çözülmüyor
Saadet Partisi Hacılar İlçe Başkanı Bülent Eser defalarca başvuru yapılmasına rağmen mesai saatleri dışında sağlık hizmeti alamadıklarını belirtti.

SP Hacılar İlçe Başkanı Bülent Eser dilekçe vererek başvuru yaptıklarını ve sonuç alamadıklarını belirterek bu işin takipçisi olmaya devam edeceklerini belirtti. Eser, “2021 verilerine göre 12.471 nüfusa sahip Hacılar ilçemizde, hafta içi mesai saatleri dışında ve hafta sonları; başta enjeksiyon ve pansuman olmak üzere hiçbir sağlık hizmeti verilmemektedir. En küçük bir sağlık hizmeti için bile şehir merkezine gitmek zorunda kalınmaktadır. İlçe halkımız bu sebeple çok büyük mağduriyet yaşamaktadır. İlçemiz nüfusunun büyük oranını sağlık hizmeti alması gereken ihtiyar kesim oluşturmaktadır. İlçemizden şehir hastanesi ve fakülteye direk otobüs seferleri de bulunmadığı için bu hususta özellikle ihtiyarlarımız ve ilçe halkımız çok sıkıntı çekmektedir. Halkımız en temel ve küçük sağlık hizmetlerinden faydalanamamaktadır. Bu nedenle ivedilikle bir adım atılması gerekmektedir.” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Süleyman Soylu Mutlu Haberi Baki Ersoy'un Telefonundan Verdi İYİ Partili Yücel: Biz şehre turist getirin dedik, mülteci getirdiler MHP’den Develi çıkarması Fatih Erbakan: Gençlerde kalp krizinden ölümlerdeki artışın sebebi mRNA aşıları mı? İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN AÇIKLAMA Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı''na Katıldı... AK Parti Kayseri Teşkilatı “Kuruluşumuzdan Günümüze Teşkilat Buluşması” Programı Düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye’ye hizmet davamızdan geri adım atmayacağız, nice yıllara AK Parti Fatih Erbakan: ‘Sata sata elde avuçta kalmadı, şimdi sıra geldi TCDD’ye…’ Çopuroğlu’ndan 21. Yıl Mesajı... İYİ Partili Kazım Yücel'den Büyükşehir Belediyesine Yanıt Büyükkılıç, CHP vekili Arık için sert konuştu Kazım Yücel'den Tramvay Hattı Tepkisi: Kayseri'nin Parası Heba Ediliyor AK Parti Kayseri teşkilatından Devlet Bahçeli jesti CHP’li Arık: “Cumhur ittifakının videoları düzmece” İYİ Partili Yücel, Büyükşehir ek bütçesini eleştiri yağmuruna tuttu VAN, ÖZHASEKİ’Yİ BAĞRINA BASTI CHP’li Arık: “Koltuk ittifakını telaş sardı” MHP'DE 18 EYLÜL HAZIRLIKLARI BAŞLADI Bakan Çavuşoğlu Kayseri'ye gelecek YRP Develi İlçe Başkanı görevden alındı Özhaseki'den İmamoğlu'na sert gönderme Dursun Ataş: Kayseri’de çiftçi kan ağlıyor DEVA’dan Özvatan’a atama Devlet Bahçeli Kayseri’ye geliyor
×