Reklamı Kapat

SP Melikgazi’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’na ziyaret

SP Melikgazi’den Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’na ziyaret
Saadet Partisi Melikgazi ilçe Başkanı Sinan Aktaş ve beraberindeki heyet Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.

Saadet Partisi Melikgazi ilçe Başkanı Sinan Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Muhasebe ve mali işler başkan yardımcısı Mustafa Kemal Ulutaş, Tanıtma ve Medya Başkanı Tacettin Polat ve Seçim işleri başkanı Ömer Kahveci bey ile beraber Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali müşavirler odası başkanı Ali Yedikaya’yı ziyaret etti.

Ziyarette ilişkin yapılan açıklamada; Saadet Partisi Melikgazi Teşkilatı’nın Kayseri her türlü kurum ve kuruluşun sorunlarının dinlenmesi ve çözüm yollarının tespiti amacıyla gerçekleştirildiği kaydedildi.

Yapılan ziyarette Kayseri’deki muhasebeciler ve mali müşavirlerin sorunları ve sıkıntıları üzerinde görüş alış verişinde bulunulduğu ifade edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek” Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme Erbakan: Bu şartlar altında üretim yapan çiftçiye madalya takılmalı İYİ Partili Hasan Mert Çakmak: ESNAF BUGÜN AÇIYOR YARIN DEVREDİYOR Kazım Yücel'den zamlara tepki: Yeter Artık, Vatandaşı Bitirdiniz!
×