SP il Başkanı Coşkun: Derin bir geçim bunalımı yaşanmakta

SP il Başkanı Coşkun: Derin bir geçim bunalımı yaşanmakta
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı il divanında gündemi değerlendirdi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun yaptığı konuşmada zamların vatandaşların ortak sıkıntısı olduğunu vurguladı. Coşkun, “Nisan ayında başlatmış olduğumuz Geçim İttifakı çalışmaları ile tüm teşkilat kademelerimiz sahaya çıktık ve birçok noktada standlar açtık. İlçe ve mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın dertlerini dinledik. Ve şunu gördük ki vatandaşlarımız bir çıkış arıyor, işsizlik sorunu çeken genç kardeşlerimiz ile evine ekmek götürmekte zorlanan emekçi kardeşlerimizin dertleri ortak. Bu kriz sebebiyle ülkemizde hayatın her alanında derin bir geçim bunalımı yaşanmaktadır. Bu, emeği ile geçinen herkesin ortak bir derdi olmuştur. Bu dert, evlerde biten huzurun, kaynamayan tencerenin, ay sonu ödenemeyen faturaların, ağır vergilerin, hayat pahalılığının ve ekonomik talanın getirdiği geçim derdidir. Milletimizin her bir ferdi bu ortamda, günü kurtarmaya çalışırken, mevcut iktidarın yürüttüğü yandaşa var, millete yok ekonomisi, ülkemizi yaşanılamaz ve geçinilemez bir hale getirmiştir. Gıda fiyatlarındaki yükseliş bir tarafa kazandığı gelirinin günden güne eridiğini gören vatandaş bir Erbakan bekliyor. Ekonomiden, eğitime, adaletten, dış politikaya kadar her alanda bir çıkmazın içinde bulunan ülkemizin tek çıkış yolu ise bu salondan geçmektedir. Bizler üzerimizdeki yükün farkında olmak zorundayız çünkü bir inancımız var ve Hakk’ın hakim olduğu Adil bir düzen kurmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Baki Coşkun, “Bizler vatandaşlarımız için güzel hizmetler yapmaya gayret ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları küçümsemeyeceğiz. Saadet iktidarının Kayserimizin en ücra köşelerinde bulunan bir mahallesinden bir sokağından geçtiğini unutmayacağız. 25 yıldan bu yana hep övünerek anlattığımız Refah-Yol hükümetinin yapı taşlarının bu salonlardaki inançlı kadroların mahalle mahalle, sokak sokak gezerek Adil Düzeni anlatmaları neticesinde kurulduğunu unutmayacağız. Bir de şunu unutmayalım ki burada herkes kendi imtihanını veriyor yaptığımız her çalışma Adil Düzenin kurulması yolunda bizlerin vermiş olduğu imtihanın bir parçasıdır. Biz inanıyoruz ki Cenabı Hak yaptığımız çalışmaları misliyle bereketlendirecektir.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Başkan Çopuroğlu'ndan Yahyalı Belediyesi'ne ziyaret Özhaseki: “Kılıçdaroğlu’nun TBMM’de yaptığı hareket asla kabul edilemez” Kılıçdaroğlu’ndan TBMM’de tepki çeken hareket Erbakan: 'Bağımsızlığımızın teminatı çiftçilerimiz faiz yükü altında eziliyor' MHP'li Adnan İncetoprak'tan CHP'li Ümit Özer'e cevap AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: “Biraz sabır, sonu selamet” Başkan Çopuroğlu, İç Anadolu İl Başkanları İstişare Toplantısın katıldı BBP'li Çevrim: “Muhsin Yazıcıoğlu'nun Yaktığı Ateş Sönmedi, Sönmeyecek” BBP Hacılar İlçe Başkanı Musa Çevrim'e yeni görev Hazine ve Maliye Bakanlığına atanan Nureddin Nebati’nin ilk mesajı ne oldu? Özhaseki’den Akşener’e: “Yalan ve iftira sizin amentünüz olmuş” Memleket Partisi İl Başkanı Söyler oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kur-faiz-enflasyon sarmalında yaşamayacağız SP Melikgazi’de istifa depremi Fatih Erbakan’dan çarpıcı ‘erken seçim’ açıklaması Erbakan isyan etti: Böyle adaletsizlik olmaz! MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy: Ülkedeki problemleri biliyoruz "Milletin iradesini devletin idaresine dönüştürmenin mücadelesini veriyoruz" Davutoğlu’ndan zam tepkisi: Buna harç değil HARAÇ denir! Kayseri'deki cinayet ve intihar vakaları Meclis gündeminde Erbakan'dan 'dolar' uyarısı: Böyle giderse eski Türkiye'yi mumla ararız! Fatih Erbakan'dan 'ittifak' açıklaması İYİ Partili Yücel’den 'Muhalefet Susturuyor' iddiası Özhaseki: “ABD, AK Parti'yi İktidardan Göndermek İstiyor” KAZIM YÜCEL: PALASLILAR PİSLİK İÇİNDE YAŞIYOR
×