SP İl Başkanı Coşkun: Bu anlayış kabul edilemez

SP İl Başkanı Coşkun: Bu anlayış kabul edilemez
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun Kayserili bazı vekillerin son zamanlarda yaptığı açıklamalara sert tepki geldi.

Baki Coşkun, “Kayseri milletvekillerimiz sık sık açıklamalarda bulunuyorlar. Maalesef hep birlikte müşahede ediyoruz ki vekillerimizin vatandaşın derdine dair bir kaygıları yok, milletin asıl gündeminden habersizler.Vatandaşın derdini kendisine gündem yapmayan kişiden vekil olmaz. Özellikle son dönemde elektriğe, doğalgaza, akaryakıta ve bilumum gıdaürünlerine gelen zamlar vatandaşımızın belini bükmüştür. Alım gücü azalan vatandaş şehrin vekillerinden bir ümit, bir moral beklerken, bazı vekillerin asgari ücretin ne olması gerektiğine dair fikirlerinin dahi olmayışını halkımızın takdirine bırakıyoruz. Milletten kopuk milletvekili anlayışı son bulmalıdır. Halkına tepeden bakan halkın sorunlarına kulak tıkayan milletvekillerini şehrimiz haketmiyor. Sadece Cumhurbaşkanımız açıklama yapacak bizde televizyondan takip edeceksek milletvekilleri ne için var?” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Baki Coşkun, “Yine diğer eski bir bakanımızın toplumun değerleri ile taban tabana zıt bazı kesimleri meşru gösterecek açıklamalar yapmasını ise şiddetle reddediyoruz. Toplumun değer yargıları bellidir. İnancımızın hoş görmediği gayri ahlaki tavır ve davranışların toplum kesimlerinde yaygınlaşmasına sebep olacak açıklamalar yapmak bu necip millete yapılacak en büyük kötülüktür.” diyerek Kayserili milletvekillerine bir uyarı da bulundu. “Sayın vekillerimizi yaptığı talihsiz açıklamalar konusunda uyarıyoruz. Halkımız sizden hizmet bekliyor her gittiğiniz ortamda yeni bir gaf yapmanızı değil, halkın değerlerine sahip çıkmanızı ve haklarını korumanızı istiyor.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma! Bakanlık, 'hızlı tren' ile ilgili çıkan iddiaları yalanladı Erbakan: İlk iş çiftçiye, memura, işçiye yüzde 100 maaş zammı yapacağız 8 bin doktor Türkiye’den gitmek istiyor Muharrem İnce’nin ilginç çağrısına partilerin yanıtı merak ediliyor Fatih Erbakan'dan çok konuşulacak zorunlu PCR testi açıklaması CHP’li vekil Çetin Arık’ı kızdıran icraat: Kayseri’den neyin intikamını alıyorsunuz? Özhaseki, “2023 seçimlerinde bir kez daha destan yazacağız” Muharrem İnce 14 Ocak’ta Kayseri’de İYİ Partili Kazım Yücel: "Kürsü yerinde, toplantı meclis salonunda" SP İl Başkanı Coşkun: Düşünmek eleştirmek suç olmaktan çıkarılmalı Özdemir: Maaşlardaki artış vatandaşı memnun etti BAKAN YARDIMCISI GÜRCAN’DAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A BÜYÜK ÖVGÜ YRP Başkanı Narin: “Memura verilen maaş artışı, enflasyon karşısında kayboldu” MHP ‘Sevdamız Kayseri’ dedi, sorunlara çözüm üretti Gelecek Partisi’nde istifa şoku
×