SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın”

SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın”
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, “Cumhuriyet meydanında bulunan 4 tane direğin etrafını Memduh Başkanımızın posterleriyle donattılar. Önce bir etrafını döndüler yetmedi ikinciyi döndüler. Dikkat edecek olursanız direklerden bir tanesi bu sabah itibariyle yok, bu direk nereye gitti? Görüntülere baktığımız zaman bu direk akşam yıkılmış ve apar topar ortadan kaldırmışlar. Buradan Sayın Belediye Başkanımıza seslenmek istiyorum; Artık bu poster, reklam belediyeciliğini bırakın icraate koyulun” dedi.

SP Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, kent genelinde her yerde afiş ve pankart asılı olduğunu ifade ederek eleştiride bulundu. Ayrıca Cumhuriyet Meydanında bulunan pankart asılı direklerin tehlike arz ettiğini ifade eden Coşkun, “Seçim atmosferine girdik, çalışmalar başladı. Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç meydanın birçok yerine çadırlarını kurmuş bulunuyor. Meydanın her tarafı belediye başkanımızın çadırlarıyla donatılı. Bunların yanında direklerde, her tarafta bayrakları, posterleri gözüküyor. Cumhuriyet meydanında bulunan 4 tane direğin etrafını Memduh Başkanımızın posterleriyle donattılar. Önce bir etrafını döndüler yetmedi ikinciyi döndüler. Dikkat edecek olursanız direklerden bir tanesi bu sabah itibariyle yok, bu direk nereye gitti? Görüntülere baktığımız zaman bu direk akşam yıkılmış ve apar topar ortadan kaldırmışlar. Buradan Sayın Belediye Başkanımıza seslenmek istiyorum; Artık bu poster, reklam belediyeciliğini bırakın icraate koyulun. Buradaki elektrik direği nereye gitti? Bu direk yarın kim tarafından fatura edilecek? Bu direğin maliyeti kamunun zararı kendi kesenizden mi ödenecek yoksa vatandaşa yine fatura mı edeceksiniz? Bunu sormak istiyorum” diye konuştu.
‘DİĞER 3 DİREK EĞİLMİŞ DURUMDA’
Diğer direklerin de rüzgardan dolayı eğildiğini ifade eden Coşkun, “Diğer üç direğimizde şu anda rüzgardan dolayı eğilmiş durumda. Burası Cumhuriyet Meydanı, insanlarımız geçiyor ve araç trafiğinin çok yoğun olduğu bir yer. Allah korusun burada herhangi bir yıkımda, herhangi bir düşme sonucunda vatandaşlarımız yaralanabilir. Dolayısıyla vatandaşlarımızın can kaybına da sebep olabilir. Bu duruma özellikle vatandaşlarımızın vicdanına sunmak istiyorum. Belediye Başkanımız da buradan tekrardan uyarıyorum” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özsoy, “Kayseri'nin geleceğini daha parlak kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz” Cıngı, “Mesleki eğitim çalışmaları Kayseri’de ve ülkemizde iş gücünü artıracak” Yücel, “Vatandaşı mağdur eden kooperatifler için caydırıcı yasalar neden çıkartmadınız?” Genç: “Birikimlerini yapı kooperatiflerine emanet edenler adaletsizlikle karşı karşıya kaldı” Kılıçdaroğlu Kayseri’ye geliyor... Yücel, “Sığınmacıların gitme ve gönderilme yeri Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir” Cıngı’dan Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın vurgusu Milletvekili Cıngı, Mecliste Kayseri'deki çıkan olaylara ilişkin iddialara yanıt verdi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Kayseri'ye geliyor CHP Milletvekili Genç, Özgür Özel’e Kayseri’deki olaylarla alakalı rapor sundu Özdemir: “UEFA, Türkiye’ye karşı açıktan düşmanlık besleyen unsurlardan kendini temizlemelidir” Bakan Özhaseki, görevden affını istedi Genç; "Toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor" Milletvekili Arıkan, “Provakoslara karşı çok dikkatli olalım” Zafer Partisi Lideri Özdağ'dan evlerinize dönün çağrısı Dervişoğlu: “Bu tabloyu yaşamamak için defalarca iktidarı uyardık” İYİ Partili Yücel: Acilen görevinizden istifa edin AK Parti Yerel yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısının ilk oturumu gerçekleşti Genç; “12 Eylülün kalıntıları hala Kayseri'de mevcuttur” MHP ve CHP’nin arasındaki buzları eriten düğün Milletvekili Ersoy: “Azmettirici olduğumu iddia edenlere hukuki süreç başlatıyorum” CHP Genel Başkanı Özel, “Bu yaptıkları ne yiğitliktir ne de mertliktir” MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı
×