SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın”

SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın”
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, “Cumhuriyet meydanında bulunan 4 tane direğin etrafını Memduh Başkanımızın posterleriyle donattılar. Önce bir etrafını döndüler yetmedi ikinciyi döndüler. Dikkat edecek olursanız direklerden bir tanesi bu sabah itibariyle yok, bu direk nereye gitti? Görüntülere baktığımız zaman bu direk akşam yıkılmış ve apar topar ortadan kaldırmışlar. Buradan Sayın Belediye Başkanımıza seslenmek istiyorum; Artık bu poster, reklam belediyeciliğini bırakın icraate koyulun” dedi.

SP Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, kent genelinde her yerde afiş ve pankart asılı olduğunu ifade ederek eleştiride bulundu. Ayrıca Cumhuriyet Meydanında bulunan pankart asılı direklerin tehlike arz ettiğini ifade eden Coşkun, “Seçim atmosferine girdik, çalışmalar başladı. Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç meydanın birçok yerine çadırlarını kurmuş bulunuyor. Meydanın her tarafı belediye başkanımızın çadırlarıyla donatılı. Bunların yanında direklerde, her tarafta bayrakları, posterleri gözüküyor. Cumhuriyet meydanında bulunan 4 tane direğin etrafını Memduh Başkanımızın posterleriyle donattılar. Önce bir etrafını döndüler yetmedi ikinciyi döndüler. Dikkat edecek olursanız direklerden bir tanesi bu sabah itibariyle yok, bu direk nereye gitti? Görüntülere baktığımız zaman bu direk akşam yıkılmış ve apar topar ortadan kaldırmışlar. Buradan Sayın Belediye Başkanımıza seslenmek istiyorum; Artık bu poster, reklam belediyeciliğini bırakın icraate koyulun. Buradaki elektrik direği nereye gitti? Bu direk yarın kim tarafından fatura edilecek? Bu direğin maliyeti kamunun zararı kendi kesenizden mi ödenecek yoksa vatandaşa yine fatura mı edeceksiniz? Bunu sormak istiyorum” diye konuştu.
‘DİĞER 3 DİREK EĞİLMİŞ DURUMDA’
Diğer direklerin de rüzgardan dolayı eğildiğini ifade eden Coşkun, “Diğer üç direğimizde şu anda rüzgardan dolayı eğilmiş durumda. Burası Cumhuriyet Meydanı, insanlarımız geçiyor ve araç trafiğinin çok yoğun olduğu bir yer. Allah korusun burada herhangi bir yıkımda, herhangi bir düşme sonucunda vatandaşlarımız yaralanabilir. Dolayısıyla vatandaşlarımızın can kaybına da sebep olabilir. Bu duruma özellikle vatandaşlarımızın vicdanına sunmak istiyorum. Belediye Başkanımız da buradan tekrardan uyarıyorum” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×