Reklamı Kapat

Son Görev

Son Görev
Hatay'ın Antakya ilçesinde Bohşin 5. Sınır Bölüğü Ziyaret Karakolu'na ait gözetleme kulesi önünde giriş-çıkış ve kayıt işlemleri görevini yürüttüğü sırada kontrolünü kaybeden bir traktörün çarpması sonucu ağır yaralanıp kaldırıldığı hastanede şehit düşen Piyade Er Erhan Gürbüz Kayseri’de toprağa verildi.

Şehidimiz Piyade Er Erhan Gürbüz için Kalem Kırdı Camisi’nde öğle namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi.

Törene, şehidimizin ailesi ve yakınları, Valimiz Sayın Şehmus Günaydın, Garnizon Komutanı Tuğg.Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğg. Aziz Adalı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Tural, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, mülki ve askeri erkân ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Şahin Güven’in kıldırdığı cenaze namazının ardından şehidimiz Erhan Gürbüz’ün Bayrağımıza sarılı naaşı, Kartal Şehitliğinde dualarla toprağa verildi.

Yapılan saygı atışının ardından şehidimiz Erhan Gürbüz’ün tabutunun üzerine örtülen, şehidimizin emaneti Türk Bayrağımızı Valimiz Şehmus Günaydın aile adına şehidimizin babası Şehabettin Gürbüz’e, şehidimizin fotoğrafını da Garnizon Komutanı Tuğg.Ercan Teke annesi Raife Gürbüz’e teslim etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
×