Selin Ciğerci Gökhan Çıra’dan neden boşandı?

Selin Ciğerci Gökhan Çıra’dan neden boşandı?
İnternet fenomeni Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, 2 yıl süren evliliklerini bitirme kararı aldı. Çift, Beykoz Adliyesi’nde görülen dava sonrasında tek celsede boşandı. Sosyal medyada da geniş yankı bulan boşanmanın ardından, ikilinin neden boşandığı da merak konusu oldu. Gökhan Çıra Selin Ciğerci'yi aldattı mı, kiminle aldattı? gibi sorular da sıkça aranmaya başladı.

Ciğerci ile Gökhan Çıra, 2 yıl süren evliliklerini bitirdi.

Beykoz Adliyesi’nde görülen dava, yalnıca tek celsede kapandı. Zaman zaman sosyal medya kullanıcılarının gündeminde geniş yer bulan Selin Ciğerci – Gökhan Çıra çifti, adliyeden birlikte çıktı.

Adliye çıkışında magazincilerin sorularına her iki isim de kayıtsız kaldı. Selin Ciğerci, sosyal medya hesabında bulunan Çıra soyismini de anında sildi. Her iki isim de ayrıca birbirleri ile olan fotoğrafları da kaldırdı.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yaptı: Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık.

"Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.”

Hürriyet'in haberine göre; ikili, Bodrum’daki iki evini bölüşecek ve kozmetik şirketindeki ortaklıklarını devam ettirecek. Gökhan Çıra’nın 120 milyon TL alacağı iddiasının ise doğru olmadığı öğrenildi.

Şirket üzerine kayıtlı milyonluk lüks araçların, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri öne sürüldü.

-Lamborghini Huracan: 3 milyon TL

- Mercedes G63: 2 milyon TL

-Cadillac Escalade: 1.7 milyon TL

-Rolls-Royce: 4.5 milyon TL

PAYLAŞ
GÖNDER
×