Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı
Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde bulunan Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’ açıldı.

Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde açılışı gerçekleşen bilim fuarına, İlçe Kaymakamı Ahmet Ali Altıntaş, Belediye Başkanı Halit Taşyapan, ilçe protokolü ve parti ilçe başkanları ile birlikte, Şehit Kübra Doğanay’ın Babası Harun Doğanay katıldı.

Açılışın ardından Kaymakam Altıntaş, proje stantlarını gezerek öğrencilerden bilgi aldı. ‘TÜBİTAK 4006’ adı altında yapılan fuarda Altıntaş,” TÜBİTAK desteği ile yapılan bu fuarlar, öğrencilerimizin bilime giriş bileti olarak görünmektedir. Her öğrencimizin bilime başlaması ve bu tür etkinliklere merakının artması için, Fuar’ın düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×