Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı

Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı
Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı Cumhuriyet Meydanında stant açarak ‘Dert Meclisi’ duvarı kurdu. Gençler bu duvarda şikayetlerini yazarak Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’a seslerini duyuracak. Önceden rezervasyon yapan gençlerden seçilen 50 kişinin ise 30 Eylül günü Milletvekili Arıkan’la bir araya geleceklerini söyleyen Saadet Partisi Melikgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Emre Şahin, “Biz 30 Eylül’de milletvekilimizle birlikte yapacağımız soru-cevap faslına bütün siyasi görüşten olan kardeşlerimizi bekliyoruz” dedi.

Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı Cumhuriyet Meydanında ‘Dert Meclisi’ isimli dert duvarı kurdu. Gençler buraya gelerek duvara şikayetlerini yazıyor. Partililer bu şikayetleri derledikten sonra Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’a iletecekler. 30 Eylül günü şikayetlerini yüz yüze dile getirip soru sormak isteyen gençler ise öncesinde parti teşkilatı tarafından paylaşılan numara ile irtibat sağlayıp rezervasyon yapması gerekiyor. Parti ayrımı yapılmaksızın seçilen 50 kişinin 30 Eylül günü Milletvekili Arıkan’la bir araya getirileceğini ifade eden Saadet Partisi Melikgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Emre Şahin, “‘Dert Meclisi’ duvarımızı geçlerimizin Milletvekilimiz Mahmut Arıkan’a hiçbir baskı altında kalmadan açıklayabilmesi için meydana kurduk. Gençlerimiz davet ediyoruz. Gençlerimiz milletvekilimize sormak istedikleri soruyu duvarımıza yazıyorlar. Buradaki soruları derleyip milletvekilimize ulaştıracağız. Daha sonra 30 Eylül günü milletvekilimizle beraber çay faslında soru-cevap yapacağız. 50 gencimizi rezervasyonlu bir şekilde özel bir ortamda milletvekilimizle bir araya getireceğiz. Gençlerimizde orada milletvekilimize dertlerini bizzat açabilecekler. Biz 30 Eylül’de milletvekilimizle birlikte yapacağımız soru-cevap faslına bütün siyasi görüşten olan kardeşlerimizi bekliyoruz. Hiçbir şekilde parti ve görüş ayrımı yapmıyoruz. Çünkü Mahmut Arıkan vekilimiz Kayseri’nin vekili. Kayseri’nin bütün gençlerini davet ediyoruz. Gençlerimizin milletvekilimizle bir araya geleceği faaliyet öncesi rezervasyon yapmaları gerekiyor. Rezervasyon içinde numaramız 0531 222 36 49 olan telefonu ararlarsa arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Arıkan, “Kayseri’nin kangren haline gelmiş sorunları var” DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı Saadet Partisi’nden Boykot Duvarı Timuçin, “Sadece görevimden affımı istedim" Arıkan: “Merhum Demirel’in 'Dün dündür, bugün bugündür.' Cümlesinin Varisi AK Parti Olmuştur” “Organize sanayi bölgesinde aylık 50 bin lira maaş alan kaynakçı var” Ataş, “Türkiye dünyanın en fazla sığınmacı bulunduran ülkesi konumuna gelmiştir” Milletvekili Ataş, “Bu sistem bizi ittifaka zorladı” Özdemir: Türkiye yalnızca kendi gündemine hapsolan bir ülke değildir Çopuroğlu kararlı: Yivsiz tüfeklerin satışı zorlaştırılacak CHP’li Niyazi Ünalmış: “AK Parti, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yaklaşık 50 başvuru var” Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak” Milletvekili Ataş: Mobilyacılık sektörünün finansmana erişim hususunda ciddi sıkıntılar bulunmakta Özhaseki, “Türkiye’deki bütün şehirlere dikkat edin son 20 senedir eli yüzü açığa çıkmıştır” Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız” Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu Arıkan Sordu: “Kayseri’ye Hızlı Tren Ne Zaman Gelecek" İYİ Partili Erhan Özhan, “Kırsal nüfusumuz git gide azalıyor” CHP’Lİ Özgür Özer, “Kayseri’de trafik akışkanlığından bahsetmek mümkün değil” Elitaş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz” MHP’li meclis üyesi Bayrak, İncesu Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu Saadet Partisi Melikgazi Divan Toplantısı yapıldı Kayıp 11 denizciye ilişkin Milletvekili Çopuroğlu mecliste açıklamalarda bulundu
×