Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu

Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Medeniyetin Burçları Derneği tarafından düzenlenen “Tecrübe Paylaşımı ve Liderlik” konulu etkinlikte Kayseri’de öğrenim gören uluslararası öğrenciler ile buluştu.

Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Medeniyetin Burçları Derneği'nde Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı (YTB) 2024 Uluslararası Öğrenci Akademisi’nde öğrenim gören uluslararası öğrenciler ile bir araya gelerek, sohbet etti.

Etkinlikte konuşan Rektör Prof. Dr. Altun, öğrencilik yıllarındaki anlarını paylaştı.

Başarılı olmanın yollarını anlatan Rektör Prof. Dr. Altun, ERÜ hakkında da bilgi verdi.

Kariyer planlamasının önemine dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Altun, “Meslek hayatınızdaki fırsatları değerlendirebilirseniz çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz noktaya çok çalışarak ve emek vererek giderseniz inanın çok mutlu olursunuz” dedi.

Konuşmasının ardından Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, uluslararası öğrencilerin tek tek sorularını cevaplandırdı.

Etkinlik, Rektör Prof. Dr. Altun’un öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. 

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri Üniversitesi, İşgücü Piyasalarında İhtiyaç Duyulan Alanlarda Eğitim Veriyor KAYÜ Rektörü, Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi “Kayseri’de tekli eğitime geçilmesi için en az 15 okula daha ihtiyaç var” ‘Okul Öncesi Eğitimin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ Çalıştayı gerçekleştirildi Erciyes Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Kayseri Üniversitesi ile Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Arasında İki Ayrı Protokol İmzalandı Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu Eğitimci Merve Gülcemal, ERVA'da 'Edeb'i Anlattı ERÜ, Sürdürülebilirlik 2024 Sıralamasında 8. Oldu ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir” ERÜ’de rektör-öğrenci buluşması Öğrencilere teknolojik cihaz ve internet desteği başvuruları başladı AGÜ Öğretim Üyeleri “Dünyanın en etkili bilim insanları” Listesinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ERÜ’yü Ziyaret Etti AGÜ Öğretim Üyesi Dr. Koca’ya YÖK’ten Üstün Başarı Ödülü
×