Rasim Arı’dan Kayseri üstünden yeni polemik

Rasim Arı’dan Kayseri üstünden yeni polemik
Geçtiğimiz aylarda söylediği sözlerle olay olan ve sonraki süreçte istifa etmek zorunda kalan önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yine tepki çekecek bir paylaşımda bulundu.

Kayseri ve Kapadokya’nın birlikte olduğu haritayı paylaşan Arı: “Haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum. Günaydın suni kavga çıkartıyor diye ağbabalarına selam çakan dostlar” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarla gençlerle bir araya gelen ve sohbet ederken olay yaratan sözler sarfeden önceki dönem Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, yine skandal yaratacak bir paylaşıma imza attı. Gençlerle sohbet ederken, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile arasında geçen sohbete değinen Arı: “Bir ara Kayseri Kapadokya’nın merkezidir falan söylemler oldu. İstanbul’da bir toplantıda Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı'na 'Kafamı bozmayın Erciyes’i de elinizden alırım' dedim. Canımı sıkmasınlar Nevşehir’in adını da Kapadokya yaptırırım" diye konuşmuştu. Bu sözleri geniş yakın uyandıran ve sonraki süreçte istifa etmek zorunda kalan Arı, bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kayseri ve Kapadokya’nın birlikte olduğu turizm haritasını paylaşan Arı: “Haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum. Günaydın suni kavga çıkartıyor diye ağbabalarına selam çakan dostlar” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Rasim Arı’dan hodri meydan Kazım Yücel dert dinledi: Faturalar can yakıyor Erbakan: Asıl cahillik Peygambere ve eşine dil uzatılmasına ifade özgürlüğü demektir Babacan: “Bu kriz, el yapımı bir krizdir” CHP’li Arık’ın ‘emekli maaşı’ önergesi reddedildi Kayseri için demediğini bırakmayan Rasim Arı, AK Parti’den istifa etti Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Narin: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu CHP İl Başkanı Özer'den AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'e 3 kuruşluk tazminat davası Kayseri’de Covid-19 yüzde 100 arttı Erbakan iktidara yüklendi: Ne adalet kaldı ne kalkınma! Bakanlık, 'hızlı tren' ile ilgili çıkan iddiaları yalanladı Erbakan: İlk iş çiftçiye, memura, işçiye yüzde 100 maaş zammı yapacağız 8 bin doktor Türkiye’den gitmek istiyor Muharrem İnce’nin ilginç çağrısına partilerin yanıtı merak ediliyor Fatih Erbakan'dan çok konuşulacak zorunlu PCR testi açıklaması CHP’li vekil Çetin Arık’ı kızdıran icraat: Kayseri’den neyin intikamını alıyorsunuz? Özhaseki, “2023 seçimlerinde bir kez daha destan yazacağız” Muharrem İnce 14 Ocak’ta Kayseri’de İYİ Partili Kazım Yücel: "Kürsü yerinde, toplantı meclis salonunda" SP İl Başkanı Coşkun: Düşünmek eleştirmek suç olmaktan çıkarılmalı Özdemir: Maaşlardaki artış vatandaşı memnun etti BAKAN YARDIMCISI GÜRCAN’DAN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A BÜYÜK ÖVGÜ YRP Başkanı Narin: “Memura verilen maaş artışı, enflasyon karşısında kayboldu” MHP ‘Sevdamız Kayseri’ dedi, sorunlara çözüm üretti Gelecek Partisi’nde istifa şoku
×