RAHMET VAKFI GÖNÜLLÜ KÜLTÜR KURULUŞLARINI AĞIRLADI

RAHMET VAKFI GÖNÜLLÜ KÜLTÜR KURULUŞLARINI AĞIRLADI
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Ekim ayı istişare toplantısını Rahmet Vakfının ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Gönüllü Kuruluşlar Derneği Başkanı Ahmet TAŞ’ın Sivil Kuruluşlara sorumluluk, birlikte iş yapmanın avantajların ve gönüllülük konusunu içeren ve ev sahipliği için Rahmet vakfına teşekkür eden kısa açılış konuşmasının ardından Rahmet vakfı Başkanı Sultan AÇIKGÖZ Rahmet Vakfının çalışmaları hakkında açıklayıcı bilgiler veren bir konuşma yaptı.

İstişare toplantısında; Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneğinin 2 Kasım 2019''da düzenleyeceği “Kayseri’de Sığınmacılar. Problemleri ve Çözüm Yolları” panelinin düzenlenmesi, Diyanet Vakfı Kayseri Şubesinin Suriye Azez’e yaptığı kırtasiye yardım faaliyetleri, Gönüllü Kuruluşlar ve Erciyes Kadın Platformunun “ Diyarbakır’da çocuklarına kavuşmak için HDP il binası önünde oturma eylemi” yapan annelere destek konusu ve Sağlık Hizmetleri konusunda Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Ramazan Benli ile yapılacak seminer konuları konuşularak istişare edildi.

Kurumlarımızın Duyuruları ve Davetlerin alınmasının ardından Müftü Abdullah Korkut’un duası, toplu fotoğraf çekimi ve Rahmet Vakfına Teşekkür edilerek program sona erdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı Bakanlık kararını kabul etmeyen Nursaçan: “Adaylığımız devam etmektedir”
×