Reklamı Kapat

RAHMET VAKFI GÖNÜLLÜ KÜLTÜR KURULUŞLARINI AĞIRLADI

RAHMET VAKFI GÖNÜLLÜ KÜLTÜR KURULUŞLARINI AĞIRLADI
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Ekim ayı istişare toplantısını Rahmet Vakfının ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Gönüllü Kuruluşlar Derneği Başkanı Ahmet TAŞ’ın Sivil Kuruluşlara sorumluluk, birlikte iş yapmanın avantajların ve gönüllülük konusunu içeren ve ev sahipliği için Rahmet vakfına teşekkür eden kısa açılış konuşmasının ardından Rahmet vakfı Başkanı Sultan AÇIKGÖZ Rahmet Vakfının çalışmaları hakkında açıklayıcı bilgiler veren bir konuşma yaptı.

İstişare toplantısında; Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneğinin 2 Kasım 2019''da düzenleyeceği “Kayseri’de Sığınmacılar. Problemleri ve Çözüm Yolları” panelinin düzenlenmesi, Diyanet Vakfı Kayseri Şubesinin Suriye Azez’e yaptığı kırtasiye yardım faaliyetleri, Gönüllü Kuruluşlar ve Erciyes Kadın Platformunun “ Diyarbakır’da çocuklarına kavuşmak için HDP il binası önünde oturma eylemi” yapan annelere destek konusu ve Sağlık Hizmetleri konusunda Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Ramazan Benli ile yapılacak seminer konuları konuşularak istişare edildi.

Kurumlarımızın Duyuruları ve Davetlerin alınmasının ardından Müftü Abdullah Korkut’un duası, toplu fotoğraf çekimi ve Rahmet Vakfına Teşekkür edilerek program sona erdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Türkiye Adalet Akademisi’nin Tapu İptali ve Tescil Davaları meslek içi eğitimi Kayseri’de başladı Kayseri protokolü Erciyes jeotermal sondaj alanını inceledi Pınarbaşı Kaymakamlığına Mesut Bolat atandı Zirvede “Erciyes’in Gelecek Vizyonu” sunumu Şehit Polis memuru Murat Akpınar için mevlid okutuldu Yeni 'Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi' belli oldu Sarız’da Karabağ hassasiyeti Türkiye Muhtarlar Derneği Kayseri İl Başkanı Yakup Er, “Muhtarlar mahallenin abisi, ablası” Tomarza Kaymakamlığına Ali Buzkaya atandı ERÜ mağaza açıldı Faruk Molu’nun adının serbest bölgeye verilmesine destek geldi Kayseri OSB Sağlık Merkezi Projesinde Ön Fizibilite Çalışması Gerçekleştirildi Rektör Prof. Dr. Altun, Göreve Gelişinin 1 Yılını Değerlendirdi Evladını kaybeden acılı aile Viyadük’e güvenlik önlemi istiyor Kültepe’de 4 bin 100 yıllık buğdaylar bulundu Cuma günü çöl tozu geliyor! Vali Çiçek, Gaziler Onuruna Yemek Verdi Çiçek, “Ahilik Teşkilatı, Medeniyetimizin Dünyaya Armağan Ettiği En Büyük Hediyelerden Birisidir” Altınokta Körler Derneği Kayseri Şube başkanı Atmaca güven tazeledi URALOĞLU TUSAŞ’I ZİYARET EDEREK İNCELEMELERDE BULUNDU Şehidimize Son Görev Kayseri OSB Başkanı Yalçın: “Kayseri’yi Fuarlar Şehri Yapmak İçin Çalışıyoruz” TURKSAT6A DA HEYECAN DORUKTA! Şehit polis Murat Akpınar için tören düzenlenecek Dünya Temizlik Günü’nde Kayseri’de gönüller 3 yerde çevre temizliği yaptı
×