Polisten 3 ayrı uyuşturucu operasyonu: 17 gözaltı

Polisten 3 ayrı uyuşturucu operasyonu: 17 gözaltı
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; 22, 24 ve 25 Ekim tarihlerinde 3 ayrı uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi.

22 Ekim tarihinde Kocasinan ilçesinde yapılan operasyonda, 6 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan, 23,25 gram metamfetamin, 1,40 gram sentetik kannobinoid ve uyuşturucu madde paketlenmesinde kullanılan alüminyum folyo ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan 1 kişiye uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan, 5 kişiye de uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan adli işlem başlatıldı.

24 Ekim tarihinde Melikgazi ilçesinde yapılan operasyonda da 2 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 5,10 gram metamfetamin, 11,40 gram sentetik kannobinoid ve uyuşturucu madde paketlenmesinde kullanılan 2 rulo alüminyum folyo ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan 1 kişiye uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan, 1 kişiye de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli işlem başlatıldı.

25 Ekim tarihinde Melikgazi ilçesinde yapılan operasyonda ise 9 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 7,20 gram metamfetamin ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan 1 kişiye uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan, 8 kişiye de uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan adli işlem başlatıldı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda, “Bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülen faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir.” denildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×