Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler”

Pelin Çift: “Vatandaşlarımız kıymetli, tarihi eşyalarını müzelere bağışlayabilirler”
‘Yaşayan Tarih Müzesi’ sergi açılışı sonrası Konuşan Sunucu Pelin Çift; Bazen evimizde çok kıymetli bir obje olabiliyor, büyüklerimizden bize kalmış bir eşya olabiliyor evde sadece bizim o eşyaya bakıyor olmamız yeterli değil bunu tüm vatandaşlarla paylaşmak, şehrimizle paylaşmak ortak bir kıymet haline gelsin isteyebiliriz böyle durumlarda bağışlamak isteyebilirler dolayısıyla müzelere bu tür eşyaları verirlerse çok büyük bir katkı ve fedakarlık olacak” dedi.

‘Yaşayan Tarih Müzesi’ sergi açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Sunucu Pelin Çift; “Şimdi Yaşayan Tarih Müzesinin açılışı gerçekleştirildi. Açıkçası öğrencilerin çok şanslı olduğunu düşünüyorum kendi okulları bünyesinde böyle tarihle iç içe alan bulmaları çok güzel belki öğretmenleriyle burada ders yapacaklar. Bazen evimizde çok kıymetli bir obje olabiliyor, büyüklerimizden bize kalmış bir eşya olabiliyor evde sadece bizim o eşyaya bakıyor olmamız yeterli değil bunu tüm vatandaşlarla paylaşmak, şehrimizle paylaşmak ortak bir kıymet haline gelsin isteyebiliriz böyle durumlarda bağışlamak isteyebilirler dolayısıyla müzelere bu tür eşyaları verirlerse çok büyük bir katkı ve fedakarlık olacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Vali Çiçek’ten yamaç paraşütü müjdesi HAVALİMANLARINDAN KİMSE ARANMADAN GEÇEMEYECEK! Vali Çiçek, “Kadın Kooperatifleri 4 ayda 24 milyon ciro yaptı” Kıbrıs Gazisi Nurettin Atalay’ın cenazesi defnedildi 2. Geleneksel Kadın Kooperatifleri Fuarı açılışı gerçekleştirildi Dolmuş şoförü Akcakoca’nın hayali TIR şoförü olmak 2 adet çocuk mumya sergileniyor Kayserili Emniyet Müdürü Gürbüz, hayatını kaybetti ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş
×