Reklamı Kapat

‘Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri Kursu’ İkinci Kez Düzenlenecek

‘Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri Kursu’ İkinci Kez Düzenlenecek
Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), ‘Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri Kursu’nu ikinci kez düzenleyecek.

KAYMEK, Eylül ayında 'Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri' kursu açtı. Pastırmanın doğranması ve sunumu ile ilgili teorik ve uygulamalı derslerden oluşan kursa yoğun ilgi olunca, KAYMEK, ‘Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri’ kursunu yeniden açıyor.
Kayseri’nin marka lezzeti pastırmanın sofralara uzanan yoldaki inceliklerini öğrenmek isteyen vatandaşlara yönelik kursun kontenjanlarla sınırlı kayıtları başladı. Kursta, pastırmanın tarihsel süreci, doğranması, sunum tekniklerinin yanı sıra diksiyon, stres yönetimi ile dolu içerik kursiyerleri bekliyor.
KAYMEK Akademi Mutfak Atölyesi’nde salı ve perşembe günlerinde 18.00 ile 21.00 saatleri arasında düzenlenecek olan Pastırma Doğrama ve Sunum Teknikleri Kursu, 14 Aralık 2021’de başlayacak. Yüz yüze eğitimle gerçekleştirilecek kursa ücretsiz kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi edinmek isteyen vatandaşların www.kaymakonline.com internet adresini ziyaret etmeleri gerekiyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
×