Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi yönetim kuruluna 2020 yılında gerçekleştirilen hizmetleri anlattı

Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi yönetim kuruluna 2020 yılında gerçekleştirilen hizmetleri anlattı
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine 2020 yılı yatırım ve hizmetleri hakkında görsel sunum eşliğinde bilgiler verdi.

Melikgazi Belediye çalışmalarının asfalt, ağaç dikimi, yaya yolları, temizlik işlerinde Covid-19 ile mücadele konusunda çok başarılı bir dönem geçirdiğini belirten Başkan Dr. Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke’nin de katıldığı toplantıda şu açıklamalarda bulundu:
"Belediye olarak en verimli çalışma yapmamız gereken günlerdeyiz. Bölgelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak, programlarımızı ve planlarımızı yapıyoruz. Önce mahallelerde tespitlerde bulunuyoruz. Muhtarlarımız ile görüşüyoruz. Sonunda hizmet ve yatırımlarımızı yerine getiriyoruz. Hizmetlerimizi tam ve zamanında yapıyoruz. Zamanında yapılmayan hizmetin eziyete dönüştüğünü çok iyi biliyoruz. 6 okulun bakım onarım çalışmaları yapıldı. Eğitime destek olmak için 2000 tableti öğrencilerimize sunduk. İhtiyaç olan yerlerde sağlık yatırımlarını hayata geçirdik. Bu kapsamda 6 aile sağlığı merkezi ve 112 acil istasyonu projemiz var. 8 okul yatırımı projemiz, 6 aile sağlığı merkezi ve 112 acil istasyonu, 8 cami, 4 Kur’an kursu yatırımı, 7 akıl küpü çalışma istasyonu, 3 teknoloji sınıfı yatırımı gibi güzel işler hayat buldu. 7 tip modern yeni şadırvanlarımızı birçok mahallede tamamladık. Kentsel dönüşüm kapsamında 1034 daire ve 60 dükkânı hak sahibine teslim ettik. 1 yılda 170 bin ton asfalt ile 170 km yol yaptık. 70 bin ağaç diktik. 100 parkımızı da 1 yıl içinde hayata geçirdik. İlçenin her yerinde hizmet ve yatırım yapıyoruz."
“AK Partinin başarısı teşkilatın özverili ve fedakâr çalışmasının bir sonucudur.” diyen Başkan Dr. Palancıoğlu, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyelerine, gençlik kolları üyelerine ve özellikle kadın kolları üyelerine Melikgazi Belediyesi çalışmalarına verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'in 'kar' timi hafta sonu 276 mahalle yolunu açtı Talas’ın sokak hayvanları özel ekibi Melikgazi'de 2020 geri dönüşümde rekor yılı oldu Melikgazi’de pandemi kısıtlamasında kültür hizmetine devam edildi Kocasinan’ın Yunus Emre dönüşüm Konutları için noter huzurunda kura çekildi Kocasinan’ın kentsel dönüşümüyle 336 aile, yeni evlerinin heyecanını canlı yayınla yaşayacak Kar yağdı, Talas Belediyesi anında müdahale etti Kocasinan'ın kentsel dönüşümü kesintisiz devam ediyor Hacılar beyaza büründü Başkan Çolakbayrakdar’dan sürücülere ve vatandaşlara çağrı Talas personeline yangın eğitimi Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi yönetim kuruluna 2020 yılında gerçekleştirilen hizmetleri anlattı Talas Osman-Nevriye ASM açılış için gün sayıyor Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor Çolakbayrakdar: "Yeni araç filosuyla projeleri hızla hayata geçireceğiz" Ticaretin ve ekonominin merkezinde Dış Ticaret Lisesi Bünyan'da aylık 87 bin metreküp atık su arıtılıyor BAŞKAN YALÇIN'DAN ZİNCİDERE GÖLETİ MESİRE ALANINA İNCELEME KOCASİNAN’DA BU KIŞ, HİÇBİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÜŞÜMEYECEK Palancıoğlu, "En ucuz enerji tasarruf edilen enerjidir" Esentepe'ye yeni bağlantı yolu için çalışmalar başladı Başkan Çolakbayrakdar’ın gönüllere dokunan projeleri geniş yankı uyandırdı Mekilgazi'de yeni hizmet araçları meclis üyelerine tanıtıldı Başkan Palancıoğlu meclis üyelerine geri dönüşüm tesisini gezdirdi Başkan Çolakbayrakdar, "Dönüşümle 825 aile bu kışı sıcacık evlerinde geçiriyor"
×